شرکت رجا

شرکت رجا گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت کرد

شرکت رجا گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت کرد
کدخبر : 54921

گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان با حضور معاون سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و برخی از مدیران این سازمان به ناصر بختیاری- مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا- اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت رجا، مدیرعامل این شرکت در این مراسم با تأکید بر تجربه و سابقه خوب  همکاری رجا با سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: رجا همواره می‌کوشد تا با ارائه بهترین نوع خدمت به مسافران، رضایت آنان را جلب کرده و حقوق آنان را رعایت کند.

ناصر بختیاری با اشاره به قیمت پایین بلیت قطارهای حومه‌ای رجا گفت: پرداخت هزینه‌ها برای بازسازی و نگهداری واگن‌ها به یورو و دلار است، بنابراین انتظار می‌رود دولت محترم با دادن یارانه به این قطارها بخشی از ضرر و زیان این شرکت را جبران کرده و موجبات رشد و توسعه این صنعت و به دنبال آن رضایت هم‌وطنان را فراهم آورد.

معاون سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان نیز در این مراسم بر اهمیت موضوع حمل‌و نقل ریلی در کشور اشاره کرد و سهم شرکت رجا در جابه‌جایی مسافر را قابل توجه دانست.

اکبر تقوی یکی از شروط لازم برای اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را نداشتن پرونده تخلف از سمت مشتری نامید و افزود: عدم داشتن پرونده تخلف برای شرکتی مانند رجا که شبانه‌روز در حال خدمت به مسافران است، نشان‌دهنده تلاش حداکثری این شرکت برای جلب رضایت مشتری بوده که مرهون زحمات تمام همکاران رجا در سراسر کشور است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی