شرکت رجا

امکان حمل خودرو با قطار در مسیر زنجان- مشهد و بالعکس فراهم شد

امکان حمل خودرو با قطار در مسیر زنجان- مشهد و بالعکس فراهم شد
کدخبر : 55013

شرکت حمل‌و نقل ریلی رجا امکان ارائه خدمت حمل خودرو با قطار را در مسیر زنجان- مشهد و بالعکس فراهم کرد.

عضو هیأت مدیره و معاون اجرایی شرکت رجا با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی‌ و پیگیری‌های انجام شده این خدمت از تاریخ دوم خرداد ماه سال جاری با حرکت واگن حمل خودرو از مشهد و سوم خرداد ماه با حرکت از زنجان آغاز می‌شود.

علی‌رضا علی‌سلیمانی با بیان اینکه واگن‌های مذکور به‌صورت دوطبقه با ظرفیت بارگیری حداقل 10 خودرو است، افزود: حرکت واگن‌های حمل خودرو در این مسیر در ابتدا هر چهار روز در میان انجام می‌شود.

  علی‌سلیمانی درخصوص نحوه تهیه بلیت‌ برای خدمت حمل خودرو با قطار اضافه کرد: متقاضیان برای دریافت این خدمت می‌توانند علاوه بر سامانه فروش بلیت در سایت رجا به نشانی: www.raja.ir از طریق کانال‌های فروش مجاز بلیت نیز اقدام کنند. 

  وی اعلام کرد: هم‌وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو بلیت، همچنین دریافت برنامه حرکت قطارها، به صورت شبانه‌روزی از سراسر کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق شماره تلفن 1539تماس بگیرند.  

  گفتنی است پیش از این امکان خرید بلیت حمل خودرو با قطار در مسیرهای تهران- مشهد، بندرعباس- مشهد، شیراز- مشهد، تهران- بندرعباس، تهران- یزد، اصفهان- بندرعباس، تهران- کرمان، تهران- زاهدان، تهران- اهواز و تهران- تبریز توسط شرکت رجا فراهم شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی