شرکت فولاد آلیاژی ایران

پیام مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران به مناسبت میلاد حضرت امام رضا (ع)

پیام مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران به مناسبت میلاد حضرت امام رضا (ع)
کدخبر : 55252

عبارتی زیبا و پرمغز از امام رئوف و مونس قلب ایرانیان نقل است که می گوید: «زیستِ نیکو در نیکو زیستن دیگران است» به عبارتی حضرت امام رضا علیه السلام شرط سعادت و نیک بختی هر انسانی را تنها و تنها در تلاش برای نیک بختی و سعادت دیگران می داند.

 عبارتی زیبا و پرمغز از امام رئوف و مونس قلب ایرانیان نقل است که می گوید: «زیستِ نیکو در نیکو زیستن دیگران است» به عبارتی حضرت امام رضا علیه السلام شرط سعادت و نیک بختی هر انسانی را تنها و تنها در تلاش برای نیک بختی و سعادت دیگران می داند. تامل و تفکر در این سخن و تلاش برای جاری کردن این توصیۀ حضرت در زندگی، باب جدیدی را پیش روی هر انسانی می گشاید. تصور کنید هر انسانی به این باور برسد که سعادتمند نمی شود و به زندگی نیکویی دست نمی یابد مگر آنگه در جهت سعادتمندی دیگران و ایجاد زندگی نیکو برای آنان تلاش کند.

آیا نتیجۀ آن جز یک جامعۀ سراسر خیر و نیکوکاری، چیز دیگری هست؟ مجموعۀ مدیریتی و سهامداران عمدۀ شرکت فولاد آلیاژی ایران نیز همین عبارتِ سراسر نور را در تصمیم گیری های خود مد نظر دارند و معتقدند وقتی حالِ دلشان خوب است که حالِ دلِ همِۀ همکارانشان خوب باشد و سعادت خود را در تلاش برای سعادت دیگران می دانند واتخاذ تصمیمات جدید در ایجاد زیر ساخت های مناسب برای امور رفاهی کارکنان با اعتقاد به همین تفکر در حال انجام است و یقین داریم همدلی و همراهی که به لطف خداوند در حال حاضر در شرکت ایجاد شده است مسیر خدمت رسانی به همکاران را تسهیل می کند. در پایان بر خود فرض می دانم ضمن ارج نهادن به تلاش شما در ثبت هفت رکورد جدید در هفتاد روز اول سال جاری، میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت حضرت امام رضا (ع) را تبریک گویم و سعادت و سلامت همگان را از درگاه الهی آرزو نمایم.

محمد کمال زاده

مدیرعامل

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه