اورژانس استان تهران

ضرب و شتم ادامه دار نیروهای خدوم اورژانس

ضرب و شتم ادامه دار نیروهای خدوم اورژانس
کدخبر : 55377

اوباش ابروی کارشناس اورژانس استان تهران را در محله ستارخان شکافت!

به گزارش روابط عمومی اورژانس استان تهران؛ محمد اسماعیل توکلی از ضرب و شتم نیروی اورژانس استان تهران خبر داد و اظهار کرد: حوالی ساعت 6:30 دقیقه صبح امروز (جمعه) ، گزارشی مبنی بر حال نامساعد یک شهروند به مرکز 115 اورژانس استان تهران اعلام شد.

 بلافاصله کارشناسان اورژانس به محل حادثه در خیابان صالحیان در  ستارخان اعزام شدند.

توکلی تصریح کرد: یکی از کارشناسان اورژانس به فوریت راهی منزل شهروند مددجو می شود، کارشناس دیگر نیز مشغول پارک آمبولانس درجای مناسب می شود تا پس از آن با تجهیزات تکمیلی بر بالین مددجو حاضر شود

متاسفانه در این هنگام پسر جوانی که سرنشین خودروی تیبا بود بدون توجه به اینکه اقدامش می تواند بر مرگ و زندگی شهروند نیازمند اثرگذار باشد مانع از رسیدن این کارشناس به بالین شهروند مددجو می شود.

این پسر جوان با بهانه های واهی مانند اینکه چرا آمبولانس بدون پلاک است؟!! در اینجا برای چه کاری آمده اید؟ و ....  با کارشناس درگیری فیزیکی پیدا می‌کند و منجر به جراحت شدید از ناحیه ابرو می‌شوند.

توکلی با بیان اینکه در نهایت درگیری با حضور اهالی محل و عوامل انتظامی خاتمه می یابد و پسر جوان از محل متواری شد، افزود: هم‌اکنون کارشناس حادثه‌دیده تحت مراقبت پزشکی است و اداره حقوقی اورژانس پیگیر شکایت از این فرد است.

توکلی با اشاره به تردد آمبولانس های بدون پلاک در سطح شهر، گفت: این موضوع به صورت جدی تا حصول نتیجه در حال پیگیری است.

وی توضیح داد: متاسفانه به دلایل گوناگون مانند  عمر بالای آمبولانس ها و عواملی که مرتبط با زمان خرید آنها است تا به امروز پلاک گذاری به تاخیر افتاده هست اما تمامی این آمبولانس ها دارای کدینگ و آرم و نشانه های اورژانس ۱۱۵ هستند و هیچ دلیلی، توجیح کننده تعدی به همکاران ما در اورژانس پیش بیمارستانی نیست.

 سرپرست اورژانس استان تهران با هشدار به کسانی که به واسطه رفتارهای هنجار شکنانه و خلاف عرف و قانون، منجر به درگیری فیزیکی و ضرب و شتم کارشناسان اورژانس و آسیب به این عزیزان می شوند، گفت: هرگونه تعدی به همکاران از مسیرهای قانونی تا تنبیه و مجازات خاطی پیگیری خواهد شد و این سازمان با تمام توان پیگیر احقاق حق همکاران خویش خواهد بود‌.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه