شرکت تامین سرمایه تمدن | تامین سرمایه تمدن

آغاز پویش تامین مالی جمعی شرکت آژند فناوری ایساتیس

آغاز پویش تامین مالی جمعی شرکت آژند فناوری ایساتیس
کدخبر : 57419

پویش تامین مالی جمعی شرکت آژند فناوری ایساتیس با هدف تامین کنتور آب خانگی برای شرکت آب و فاضلاب استان زنجان آغاز شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، سرمایه مورد نیاز این طرح 11میلیارد تومان ودوره سرمایه گذاری 12ماه که اصل سرمایه در انتهای دوره سرمایه گذاری پرداخت خواهد شد .حداقل سرمایه گذاری در این طرح 10میلیون تومان و حداکثر 550میایون تومان تعیین شده است. دوره جمع آوری وجوه سرمایه گذاری 14روز می باشد.

نرخ سود مشارکت در این طرح  30درصد سالیانه می باشد که به صورت ماهیانه به سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد. همچنین تضامین این طرح ، ضمانت‌نامه تعهد پرداخت برابر اصل وفرع و چک‌های ضماتنت برابر اصل و فرع می باشد.

سیاست های آی بی کراد

تسهیل تأمین مالی طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه ،  متنوع سازی جذب منابع از طریق بستر سازی جهت جذب منابع خرد به روشی نو آورانه و متفاوت با روش های سنتی جذب منابع و توسعه شرکت های کوچک ومتوسط ، دانش بنیان و فناور محور و تلاش در جهت تداوم فعالیت آنها می باشد.

تامین سرمایه تمدن ماهیانه حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیارد تومان اوراق تامین مالی جمعی منتشر می‌کند و تا پایان سال مالی  منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۲ از هزارمیلیارد تومان تامین مالی عبور خواهد کرد.

سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن مراجعه نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه