زیبایی مارال فرجاد بعد از بیماری اش | این عکس مارال فرجاد همه را شوکه کرد

زیبایی مارال فرجاد بعد از بیماری اش | این عکس مارال فرجاد همه را شوکه کرد
کدخبر : 57646

مارال فرجاد خواهر مونا فرجاد بازیگر می باشد. عکسی با چهره جدید مارال فرجاد پس از پشت سر گذاشتن دوره بیماری اش را در ادامه مشاهده می کنید.

مارال فرجاد متولد سال 1361 است. مارال فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون است. پدر مارال فرجاد، جلیل فرجاد ، بازیگر می باشد. مارال فرجاد بازیگری را از کودکی کنار پدرش شروع کرد. مارال فرجاد مدتها به بیماری سرطان مبتلا بوده است که به یاری خدا این بیماری را پشت سر گذاشت.

مارال فرجاد

مارالِ فرجاد با تیترِ «زنِ قوی» سوژه‌ی خبرنگارِ مجله‌ی «گِلَمور» شد

‌«موهایم دوباره رویید و امروز حالِ بهتری دارم... بسیار غمگین و ناامید بودم، چراکه این بیماری بر چهره‌ام و درنتیجه بازیگری‌ام تأثیر می‌گذاشت... تا این‌که تصمیم گرفتم به آن مثلِ یک نقشِ سخت و پیچیده در یک فیلم سینمایی نگاه کنم.»

این بخشی از حرف‌های مارال فرجاد ـ بازیگر تآتر و سینما و تلویزیون با خبرنگارِ مجله‌ی گِلَمور در مجارستان است که پس از طی یک دوره مبارزه با بیماری سرطان، روندِ درمان و بهبودیِ او را با تیترِ زنِ قوی سوژه‌ی گفت‌وگو قرار داده است. آن‌چه برای آن‌ها جذاب آمده چالش یک زن بازیگر که چهره و اندامش مهم‌ترین ابزارِ حرفه‌اش هستند در رویارویی و مبارزه با سرطان است.

مارال فرجاد سالِ گذشته دچارِ این بیماری شد و پس از طیِ مراحلِ سختِ درمان، اینک در شرایطِ بهتری قرار گرفته و امیدوار است به‌زودی پس از تکمیلِ درمان دوباره به صحنه و پرده‌ی سینما بازگردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه