پست بانک ایران

سفر دکتر شیری مدیر عامل پست بانک ایران و هیات همراه به استان ایلام

سفر دکتر شیری مدیر عامل پست بانک ایران و هیات همراه به استان ایلام
کدخبر : 57991

بهزاد شیری مدیرعامل بانک و هیات همراه صبح روز پنجشنبه ۱۹ مرداد سال جاری، به منظور بررسی وضعیت و نظارت بر شاخص‌های عملکردی شعب و باجه‌های بانکی روستایی، دیدار با همکاران، افتتاح ساختمان جدید و شرکت در چهارمین رویداد به وقت شما و همچنین حضور در جلسه شورای اداری، به استان ایلام سفر کرد .

به گزارش برداشت روز، به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران؛ در این سفر دکتر شیری به همراه فرهاد بهمنی عضو هیات مدیره، حسین ملک معاون توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی، داود قزلباش مدیر امور شعب استان‌ها و بازاریابی، احمد علی اشتری رییس اداره کل آموزش و تحقیقات، سید رحمان حسین‌پور رئیس اداره کل روابط عمومی و حاتم سلیمانی مدیر شعب استان ایلام از شعبه فرهنگیان و باجه‌های بانکی روستایی هفت چشمه و بانقلان بازدید و پیرامون مباحث کاری با همکاران استان گفت‌وگو می‌کند. افتتاح ساختمان‌ جدید مدیریت شعب استان ایلام، بهره‌برداری از شعبه مرکزی و حضور در جلسه شورای اداری از دیگر برنامه‌های این سفر است.

بر اساس این گزارش در آخرین برنامه سفر به استان ایلام، دکتر شیری و هیات همراه با حضور در چهارمین رویداد به وقت شما از نزدیک با مسؤلین باجه‌های بانکی روستایی و ایده‌های برتر برای توسعه خدمات بانکی در استان، آشنا و با آنها گفتگو خواهند کرد .

بازدید از باجه بانکی روسای هفت چشمه

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران صبح امروز پنج شنبه ۱۹ مرداد سال ۱۴۰۲ به اتفاق هیات همراه در سفر به استان ایلام از باجه بانکی روستای هفت چشمه بازدید کرد و طی آن وضعیت منابع و مصارف، امکان دسترسی برای ویرایش اطلاعات مشتریان، تعداد کارتهای صادره، وضعیت پرونده‌های تسهیلاتی، صدور ضمانتنامه، خدمات چک و سایر شاخص‌های بانکی آن باجه را مورد بررسی قرار داد. وی در این بازدید از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته توسط احسان تمامی مسئول باجه بانکی روستای هفت چشمه و همکاران این باجه قدردانی و ضمن ارائه رهنمودهای لازم به آنان بر ضرورت تلاش برای جذب، افزایش منابع، توسعه کمی و کیفی خدمات بانکی و همچنین جلب رضایت مشتریان و ذینفعان تاکید کرد.

بازدید از باجه بانکی روستای بانقلان

در ادامه سفر دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران به اتفاق هیات همراه از باجه بانکی روستای بانقلان بازدید کرد و طی آن وضعیت منابع و مصارف، ا‌مکان دسترسی برای ویرایش، وضعیت پرونده‌های تسهیلاتی و سایر شاخص‌های بانکی آن باجه را مورد بررسی قرار داد. وی در این بازدید از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته توسط جعفر اسماعیل بیگی مسئول باجه بانکی روستای بانقلان و همکاران این باجه قدردانی و بر جلب رضایت مشتریان و ذی نفعان، تاکید کرد.

بازید از شعبه فرهنگیان مدیریت شعب پست بانک استان ایلام

دکتر شیری مدیر عامل پست بانک ایران به اتفاق هیات همراه از شعبه فرهنگیان ایلام بازدیدکرد و وضعیت منابع و مصارف، تعداد باجه‌های بانکی روستایی تحت پوشش و نحوه نطارت بر فعالیت آنان، وضعیت پرونده‌های تسهیلاتی سال جاری و سنوات گذشته، تعداد و مبلغ صدور ضمانتنامه‌های صادره، وضعیت مطالبات، تعداد حساب‌های جاری، خدمات چک‌های واگذاری و عودتی، تعداد سپرده‌ها و سایر شاخص‌های بانکی شعبه فوق را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد و از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته رییس و کارکنان آن شعبه و مسئولین باجه‌های تابعه، قدردانی و رهنمودهای لازم را ارائه و همچنین تلاش برای جذب و افزایش منابع و توسعه کمی و کیفی خدمات بانکی برای جلب رضایت مشتریان و ذی نفعان را مورد تاکید قرار داد.

گفتنی است دکتر شیری در شعبه فوق با یکی از مشتریان حاضر در شعبه فرهنگیان پیرامون وضعیت خدمات رسانی و نحوه رفتار کارکنان با مشتریان با ایشان، گفتگو کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه