به همت شرکت گل گهر و با حضور دانشجویان و دانش آموختگان سیرجانی دانشگاه‌های تهران؛

پانزدهمین دوره آشنایی با رشته‌های دانشگاهی برگزار می‌شود

پانزدهمین دوره آشنایی با رشته‌های دانشگاهی برگزار می‌شود
کدخبر : 58288

به منظور راهنمایی هر چه بهتر داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۲ برای انتخاب رشته دانشگاه و همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری، روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل گهر با همکاری کانون دانش آموختگان و دانشجویان سیرجانی دانشگاه های تهران نسبت به برگزاری پانزدهمین دوره رایگان آشنایی با رشته های دانشگاهی اقدام کرده است.

به منظور راهنمایی هر چه بهتر داوطلبان کنکور سراسری 1402 برای انتخاب رشته دانشگاه و همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری، روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل گهر با همکاری کانون دانش آموختگان و دانشجویان سیرجانی دانشگاه های تهران نسبت به برگزاری پانزدهمین دوره رایگان آشنایی با رشته های دانشگاهی اقدام کرده است.

در این دوره از ارائه مشاوره و آشنایی با رشته های دانشگاهی؛ داوطلبان می توانند از تجربیات دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور برای انتخاب رشته متناسب با علاقه، استعداد و رتبه کسب شده در کنکور استفاده کنند. 

این دوره مشاوره ویژه انتخاب رشته کنکور سراسری و برای بهرمندی داوطلبان رشته‌های ریاضی، تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان است که با حضور دانشجویان و دانش‌آموختگان سیرجانی دانشگاه های برتر کشور در تمامی رشته ها برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ یکم تا سوم شهریورماه؛ صبح ها از ساعت 9:30 الی 12:30 و عصرها 17 الی 20 به مجموعه ورزشی اختصاصی گل گهر واقع در بلوار صفارزاده مراجعه و از مشاوره رایگان انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 استفاده نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه