وام | وام ضروری

خبر فوری | دریافت وام ضروری 200 میلیونی

خبر فوری | دریافت وام ضروری 200 میلیونی
کدخبر : 58368

براساس اخبار اعلام شده بانک گردشگری به برخی افراد وام ضروری جهت خرید کالای بادوام باشرایطی در اختیار افراد قرار می دهد.

وام ضروری یکی از انواع وام های مختلف است. هر ساله دولت به برخی افراد وام ضروری ارائه می دهد. وام ضروری به برخی افراد تعلق می گیرد. 

بر طبق اخبار انتشار یافته از سوی بانک گردشگری  برخی افراد مشمول دریافت وام ضرروی برای خرید کالا می شوند.  

طبق آخرین بروزرسانی اطلاعات سایت بانک گردشگری، این مجموعه با فرض داشتن بودجه لازم، تسهیلات خرید کالای بادوام را، با شرایطی که در ادامه ذکر خواهد شد، به متقاضیان پرداخت می‌کند. مبلغ تسهیلات وام ضروری بانک گردشگری در قالب عقود مرابحه یا فروش اقساطی به افراد واجد شرایط پرداخت می‌شود.

وام ضروری

متقاضیان به منظور دریافت این تسهیلات باید در این بانک سپرده قرض الحسنه داشته باشند. افراد به منظور دریافت این نوع تسهیلات لازم است پیش فاکتور کالای موردنظر خود را به یکی از شعب بانک گردشگری ارائه دهند.

سقف این تسهیلات 100 میلیون تومان اعلام شده و به ازای هر 15 میلیون تومان فرد باید یک ضامن کسر از حقوق داشته باشد. سود این وام 18 درصد اعلام شده است. این تسهیلات بانک گردشگری مسدودی سپرده ندارد و فرد هر وقت که لازم باشد می‌تواندر صورت پرداخت 50 میلیون تومان تسهیلات و تعیین مدت بازپرداخت 36 ماهه برای یک متقاضی، مبلغ اقساط یک میلیون و 807 هزار و 620 تومان خواهد بود

 از حساب خود استفاده کند. لازم به ذکر است که متقاضیان برای دریافت این تسهیلات باید هزینه تشکیل پرونده، آبونمان کارت اعتباری و اعتبارسنجی را هم بپردازند.

افراد متقاضی این وام نباید هیچ چک برگشتی یا بدهی جاری در سیستم بانکی داشته باشند. وام گیرنده می‌تواند با مبلغ تسهیلات دریافتی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک گردشگری خرید کند. هر مشتری بانک گردشگری فقط یکبار امکان استفاده از وام خرید کالا را دارد.

منبع : اقتصاد 100

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید