وام | وام فوری

وام فوری بانک پارسیان | شرایط دریافت وام از بانک پارسیان

وام فوری بانک پارسیان | شرایط دریافت وام از بانک پارسیان
کدخبر : 58447

در زیر شرایط دریافت وام فوری از بانک پارسیان رابخوانید.

دریافت وام فوری از بانک‌، دغدغه‌ بسیاری از مردم است. بسیاری از بانک ها وام فوری ارائه می دهند. وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند. 

وام فوری

وام فوری بانک پارسیان

وام 1 میلیارد تومانی مختص صاحب کسب و کارها و مشاغل تحت عنوان طرح «نوید» ارائه شده است. گروه‌هایی که واجد شرایط دریافت این تسهیلات هستند باید در یکی از شعب بانک پارسیان سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند. سود این طرح براساس سود سپرده و مدت زمان بازپرداخت تسهیلات مشخص می‌شود و کمتر از 12 درصد و بیشتر از 23 درصد نخواهد بود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت اقساط نیز طبق سود سپرده و درصد تسهیلات مشخص می‌شود و از 60 ماه بیشتر نیست. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات مسدودی سپرده است، البته طی این مدت به اصل سپرده سود 5 درصدی تعلق می‌گیرد.

طبق اطلاعات ذکر شده درباره حداکثر مبلغ وام، مدت زمان بازپرداخت و نرخ سود، میزان هر قسط دقیقا 28 میلیون و 190 هزار و 471 هزار تومان است. کل سود تسهیلات، 691 میلیون و 428 هزار و 265 تومان و جمع رقم وام و سود آن، 1 میلیارد و 691 میلیون و 488 هزار و 265 تومان خواهد بود.

 شرایط لازم جهت دریافت وام :

 

۱- تکمیل فرم درخواست در کانون

۲-حداکثر سن متقاضی ۴۰ سال(برای پسران) و دختران شرط سنی ندارد

۳-عدم اشتغال و نداشتن بیمه کاری

۴-سند مالکیت یا اجاره نامه محل سکونت به نام متقاضی یا پدر و مادر

۵- مدرک مهارتی مشاغل خانگی و پروانه کسب

۶-برگه استعلام بانکی از شخص بازنشسته مبنی بر عدم چک برگشتی و اقساط معوق

۷- به افرادی که قبلا وام اشتغال دریافت کرده اند وامی تعلق نمی گیرد.

۸- کپی صفحات اول و دوم شناسنامه و کارت ملی

سقف مبلغ وام ۱۰۰ میلیون ۴۸ ماهه و ۴ درصد و بدون ضامن می باشد.

منبع : اقتصاد 100

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه