مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران در پیامی به مناسبت روز پزشک؛

پزشکان نقش مهمی در دستیابی به اهداف نظام سلامت دارند​

پزشکان نقش مهمی در دستیابی به اهداف نظام سلامت دارند​
کدخبر : 58497

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: پزشکان نقش مهمی در دستیابی به اهداف نظام سلامت دارند.

به گزارش پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، دکتر محمد مهدی ناصحی در پیامی به مناسبت اول شهریور ماه، سالروز تولد حکیم پرآوازه مشرق زمین پزشک و فیلسوف ایرانی، ابوعلی سینا گفت: روز پزشک فرصت مغتنمی است برای قدردانی از تلاش ها و زحمات این جامعه فرهیخته که همچون فرشتگان نجات، درد و رنج را از جان انسان ها دور می کنند.

متن پیام مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران به شرح ذیل است:

یکم شهریور ماه زادروز حکیم بوعلی سینا، ترجمان اقبال و احترام ایرانیان نسبت به جامعه فاخر پزشکی است، احترام و اقبالی ارزشمند و سخت مسئولیت آور که شکوه منزلت صاحبان این فن شریف را دوچندان ساخته است.

بدون تردید ایثار و فداکاری جامعه پزشکی در خدمت رسانی به آحاد جامعه به خصوص در دفاع مقدس و ایام کرونا حاکی از روح بلند جلوه های عشق و اعتماد راسخ به خدمتگزاری و انسان دوستی این قشر دارد. پزشکان و کادر سلامت در ایام شیوع کرونا شبانه روزی خدمات بی شائبه ای را به مردم این سرزمین ارائه دادند که بی شک ایثار و فداکاری آنها ستودنی است‌نقش بی بدیل پزشکان در اجرای طرح ها و پروژه های مهم نظام سلامت همچون نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک، ارائه خدمات به بیماران خاص و صعب العلاج، مادران باردار، تعامل و همکاری با بیمه سلامت در تمامی ادوار قابل انکار نیست، بدون تردید همکاری های شبانه روزی این قشر فداکار، ما را در دستیابی به اهداف مان در نظام سلامت بیشتر از گذشته نزدیک می کند.

اینجانب این روز فرخنده را به جامعه فرهیخته پزشکی به خصوص همکاران پرتلاش سازمان بیمه سلامت ایران صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال بهروزی، سلامتی و توفیق خدمت روز افزون را برای جامعه بزرگ پزشکی کشور مسئلت می نمایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه