پریناز ایزدیار | استایل پریناز ایزدیار

استایل خاص بازیگر سریال جیران همه را مات کرد | جذابیت پریناز ایزدیار تمومی نداره

استایل خاص بازیگر سریال جیران همه را مات کرد | جذابیت پریناز ایزدیار تمومی نداره
کدخبر : 58566

پریناز ایزد یار بازیگر مطرح ایرانی است که در سریال جیران بسیار محبوب شد. عکسی جذاب ازاین بانوی هنرمند را در زیر مشاهده می کنید.

پریناز ایزدیار بازیگر سینما و تلویزیون است. پریناز ایزدیار متولد سال 1364 است. پریناز ایزدیار با سریال زمانه مشهور شد. اصالت خانم پرینازایزدیار مازندرانی است. پریناز ایزدیار در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده است. خانم  ایزدیار تجربه دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فجر را دارد.

پریناز ایزدیار

زندگی نامه پریناز ایزدیار

پریناز ایزد یار 8 شهریور 1364 در بابل به دنیا آمد.او فرزند کوچک خانواده است و یک خواهر و برادر دارد که هر دو پزشک هستند.پدر ایشان وکیل بوده و از مخالفان تحصیل او در رشته بازیگری بودند اما مادر او از مشوقان اصلی پری ناز ایزدیار برای ادامه رشته بازیگری بودند.دوران کودکی پریناز ایزدیار در شمال کشور گذشت اما در دوره راهنمایی به دلیل شغل پدر مدارم در حال زندگی در شمال و تهران بودند، بعد از گذشت چند سال خانواده او برای آخرین بار جهت زندگی به شمال برگشتند اما این بار او به همراه خانواده نرفته و در تهران ماندگار شد.

ورود پریناز ایزد یار به دنیای هنر

پریناز ایزدیار از نوجوانی به بازیگری علاقه داشت اما به دلایل مخالفت پدر در دوران دبیرستان در رشته تجربی تحصیل کرد ولی در نهایت در پیش دانشگاهی موفق به تغییر رشته شد و در دانشگاه در رشته گرافیک تحصیل نمود.

او در دوران دانشجویی همراه دانشجویان رشته بازیگری تمرین می کرد و در تله فیلم هایی از جمله همان روز، داشتن و نداشتن، گور به گور، ماه در سایه و فال قهوه حضور داشت. همچنین در زمان دانشجویی در شوهای اسلامی بعنوان مدل پوششی مانتو و روسری شرکت می کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه