منطقه آزاد اروند

آغاز به‌کار نمایشگاه «ایروان اکسپو» با حضور منطقه آزاد اروند

آغاز به‌کار نمایشگاه «ایروان اکسپو» با حضور منطقه آزاد اروند
کدخبر : 58626

نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و تولیدات صادرت محور «ایروان اکسپو» با حضور منطقه آزاد اروند و دیگر مناطق آزاد کشور در پایتخت کشور ارمنستان آغاز به‌کار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، غرفه مناطق آزاد کشور با محوریت معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تولیدات صادرات محور، در نمایشگاه «ایروان اکسپو» در پایتخت کشور ارمنستان آغاز به‌کار کرد.

معاونت سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، در این نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و بسترهای موجود منطقه را به سرمایه‌گذاران این کشور معرفی خواهد کرد.

همچنین محصولات تولیدی منطقه آزاد اروند در این رویداد اقتصادی به دنبال شناسایی بازار هدف در کشور ارمنستان است.

این نمایشگاه، بستر مناسبی برای معرفی نیازهای کشور ارمنستان است که منطقه آزاد اروند توان تولید آن را داراست. همچنین مراودات اقتصادی با این کشور می‌تواند در تأمین مواد اولیه و خوراک مورد نیاز واحدهای تولیدی از کشورهای حاشیه دریای خزر، مؤثر باشد.

در این رویداد اقتصادی، محصولات صنایع شیمیایی، الکترونیکی، الکتریکی، لوازم برقی، محصولات مصارف خانگی و صنعتی، مواد اولیه بخش تولید و منسوجات به عنوان تولیدات منتخب منطقه آزاد اروند به بازدیدکنندگان ارائه خواهد شد.

«ایروان اکسپو» سومین رویداد بزرگ اقتصادی و نخستین نمایشگاه خارجی در سال جاری است که منطقه آزاد اروند به عرضه توانایی‌های خود می‌پردازد، پیش از این نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و مشهد، میزبان این آوردگاه اقتصادی بودند.

این نمایشگاه تا پنجم شهریورماه ماه جاری، در مجموعه دانشگاهی مرگلیان ایروان ساختمان «ایروان اکسپو» برپا خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه