سازمان منطقه آزاد قشم

همایش جاماندگان اربعین در قشم برگزار می شود

همایش جاماندگان اربعین در قشم برگزار می شود
کدخبر : 59097

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری همایش بزرگ جاماندگان اربعین توسط ستاد اربعین شهرستان در قشم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، مجتبی سلیمی در اینباره بیان داشت: اربعین نماد وحدت مسلمانان جهان و زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی (عج) خواهد بود و زائران ایرانی وخارجی همه‌ساله با حضور در پیاده‌روی نجف تا کربلا چشم جهانیان را خیره می سازند.

وی ادامه داد: همایش جاماندگان اربعین در جزیره قشم همزمان با اقصی نقاط کشور روز چهارشنبه برای کسانی که توفیق حضور در کربلای معلی را ندارند برگزار خواهد شد.

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: در این رویداد محبان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به‌صورت خانوادگی و با پای پیاده مسیر میدان شهید حاج قاسم سلیمانی تا گلزار شهدای گمنام شهرک امام حسن مجتبی (ع) طولا را طی خواهند کرد.

به گفته سلیمی، زمان شروع مراسم از میدان شهید سلیمانی ساعت 16 می باشد و 6 موکب برای خدمت رسانی به زائران عبدالله حسین (ع) در این مسیر در نظر گرفته شده و پس از اتمام مراسم نیز سروریس ایاب و ذهاب جهت رفاه حال شهروندان در مهیا است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه