مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم؛

812 پروانه کسب در منطقه آزاد قشم صادر و تمدید شد

812 پروانه کسب در منطقه آزاد قشم صادر و تمدید شد
کدخبر : 60187

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از صدور و تمدید 812 مورد پروانه کسب و پیشه طی شش ماهه نخست سال جاری در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، هرمز امیری با بیان این مطلب اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه 1082 پروانه در مدیریت بازرگانی و اصناف ثبت شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 30 درصد رشد نشان می دهد.

وی ادامه داد: از این تعداد 211 مورد صدور، 279 مورد تمدید و 22 مورد نیز درخواست جابجایی توسط فعالان اقتصادی و اصناف قشم ثبت و مورد بررسی قرار گرفته است.

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به ابطال 64  فقره مجوز از ابتدای سال جاری، تصریح کرد: در شش ماهه نخست امسال 25 مورد کارت مباشرت و 10 مورد مجوز تغییر شغل نیز صادر شده است.

امیری با تاکید بر اینکه هدف‌گذاری پیش‌بینی شده در بودجه سال جاری برای مدیریت بازرگانی در نیمه نخست سال، محقق شده است، افزود: از ابتدای سال جاری 19 مورد مجوز اجاره‌داری برای متقاضیان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته (6 مورد) رشد قابل توجهی دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته نخسین دوره آموزشی «قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان» برای فعالان حقوقی (شرکت ها) برگزار شده و دوره های آتی نیز برای افراد حقیقی (واحدهای صنفی و بازرگانی) نیز در ماه های مهر و آبان برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه