کیمیا اسپیدی

افتتاح بیست و هشتمین شعبه کیمیا اسپیدی در استان قم

افتتاح بیست و هشتمین شعبه کیمیا اسپیدی در استان قم
کدخبر : 60367

روز دوشنبه 17 مهر 1402با حضور مدیران ملی و استانی و اصحاب رسانه بیست و هشتمین شعبه کیمیا اسپیدی در استان قم آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کیمیا اسپیدی ؛ روز دوشنبه 17 مهر 1402با حضور مدیران ملی و استانی و اصحاب رسانه  بیست و هشتمین شعبه کیمیا اسپیدی در استان قم آغاز به کار کرد.

در این مراسم دکتر حمید رضا دهقانی مدیرعامل شرکت کیمیا اسپیدی و عضو هیت مدیره شرکت نفت سپاهان اظهارداشت: جایگاه حمل ونقل در تولید، اشتغال و پیشرفت کشور بسیار مهم و اساسی است که اگر زیرساخت های آن فراهم نشود می تواند این صنعت را دچار مشکل کند که پس از بنزین، روغن و لاستیک نقش اساسی را دراین راستا دارند.

 کیمیا اسپیدی

دکترحمیدرضا دهقانی افزود: چهار شرکت اصلی تولید کننده روغن در کشور وجود دارد که بیش از ۸۵ درصد نیاز ما را تامین می کنند که «شرکت نفت سپاهان» در بخش تولید روان ها نقش ویژه ای در کشور دارد به نحوی که ۲۸۰ شرکت دیگر می توانند ۱۵ درصد باقی مانده روغن ایران را تولید کنند. وی اظهارداشت: شرکت نفت سپاهان در شش ماه نخست سال جاری از لحاظ میزان فروش رتبه نخست را دارد و سال گذشته با تولید بیش از ۷۲۱ هزار تن رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.

وی عنوان کرد: این شرکت در بخش روغن های موتوری و دیزلی سه برند با کیفیت روغن موتور را تولید می کند که برند “اسپیدی” برند اصلی و خوب شرکت سپاهان است.

مدیرعامل شرکت کیمیا اسپیدی گفت: برند روغن موتور مگلوب از باکیفیت ترین محصولات و دارای استاندارد بالا است و تاییدیه شرکت های بزرگ دنیا از قبیل رنو و بنز آلمان را دارد.

دهقانی گفت:هدف اصلی توزیع و پخش فرآورده های نفتی به صورت مویرگی است که نمونه موفق تلاش و تولید ملی را نشان می دهد و در زمینه ساخت ضد یخ و فیلتر خودرو هم وارد شده است.

 کیمیا اسپیدی

وی بیان کرد: این شرکت دستگاه ها و تجهیزات مناسبی دارد و به عنوان مثال ۲۰۰ دستگاه کامیون در اختیار دارد و ۱۰۰ دستگاه تا پایان سال خریداری می شود که ظرفیت مهمی برای حمل ونقل محصولات خود داراست. وی افزود :۵۱ دستگاه 

کامیون کشنده نیز خریداری شده که تا دو ماه آینده به چرخه کار می آید و ماموریت اصلی شرکت، فروش انواع محصولات در داخل کشور است و کنترل بازار با حذف واسطه ها انجام می شود.وی ادامه داد: دومین هدف ارائه محصولات اصل و 

با کیفیت به دست مشتریان است و هدف سوم ارائه محصولات با قیمت مصوب است و حدود ۷۰ محصول ما با قیمت مصوب به فروش می رسد.وی با بیان اینکه قم ظرفیت بالایی در کشور دارد، گفت: قم قطب نشر، پایگاه تشیع و محور مواصلاتی ۱۷استان است و به دلیل وجود حرم حضرت معصومه سلام الله علیها و مسجد جمکران، دارای موقعیت می باشد که مسافران زیادی به آن وارد می شوند و با داشتن یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر جمعیت و وجود ۲۴۰ هزار خودرو نقاط مثبتی برای شرکت ما محسوب می شود.

گفتنی است درپایان این مراسم مدیران این شرکت پاسخگوی سوالات خبرنگاران بودند و پس از بازدید از شعبه با هدایایی از مهمانان مراسم تقدیر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه