پتروشیمی بوشهر

برگزاری هم اندیشی حکمرانی قرآنی شرکت های پتروشیمی

برگزاری هم اندیشی حکمرانی قرآنی شرکت های پتروشیمی
کدخبر : 60522

نشست هم اندیشی تربیت مدیران حکمرانی قرآنی به میزبانی شرکت صنایع ملی پتروشیمی ایران با حضور دکتر‌حاتمی مدیرعامل پتروشیمی بوشهر برگزار شد.

برگزاری هم اندیشی حکمرانی قرآنی در شرکت های پتروشیمی به میزبانی پتروشیمی بوشهر، نشست هم اندیشی تربیت مدیران حکمرانی قرآنی در شرکت های صنایع ملی پتروشیمی ایران باحضور دبیرکل بنیاد قرآن کشور، مدیرعامل صنایع ملی پتروشیمی ایران و جمعی از مدیران شرکت صنایع ملی پتروشیمی ایران برگزار شد.

به گزارش  روزنو نشست هم اندیشی تربیت مدیران حکمرانی قرآنی میزبانی شرکت صنایع ملی پتروشیمی ایران باحضور حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی حسین زاده دبیرکل بنیاد قرآن کشور، مرتضی شاه میرزایی معاون وزیر و مدیرعامل صنایع ملی پتروشیمی ایران و جمعی از مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه صنایع ملی پتروشیمی ایران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسین زاده با اشاره به مبانی و اهداف طرح تربیت مدیران حکمرانی قرآنی گفت: با توجه به صدور "بیانیه گام دوم انقلاب" از سوی مقام معظم رهبری و ضرورت توجه و اقدام بر مبنای جهاد تبیین و از سوی دیگر منشور شورای عالی توسعه فرهنگ قرآنی در خصوص سیاستگذاری‌های کلان قرآنی، بنیاد قرآن بر آن شد که نسبت به بازبینی سیاست‌ها و راهبردهای خود اقدام کرده و در کنار فعالیت‌های معمول خود بخشی از ظرفیت این بنیاد را به فعالیت‌های ضروری مطروحه و مسائل درگیر جامعه اسلامی از قبیل پژوهش‌های راهبردی و کاربردی، تولید علوم دینی، اسلامی‌سازی علوم انسانی و ارائه راهکار جهت اصلاح نظام مدیریتی کشور و امثال آن اختصاص دهد.

دبیرکل بنیاد قرآن کشور افزود: در همین راستا، طرح تربیت مدیران حکمرانی قرآنی با توجه به مفاهیم ناب قرآنی تهیه و تدوین شد. در این طرح برخلاف آنچه که در اغلب طرح‌های مشابه در سراسر کشور به تعلیم و آموزش بهای اصلی داده می‌شود، با تاکید بر تزکیه و تقدم آن بر تعلیم و تربیت مدیران با تاکید بر استفاده از اساتید مهذب اقدام شده است.

در ادامه این نشست مرتضی شاه میرزایی مدیرعامل صنایع ملی پتروشیمی ایران با استقبال از این طرح و ضرورت اجرا سازی آن در مجموعه های پتروشیمی و سایر صنایع گفت: طبق آنچه که امروز در این جلسه مطرح و مفاهیمی که در طرح تربیت مدیران حکمرانی قرآنی دنبال می شود، تلاش خواهیم کرد تا دستورات قرآن کریم و تعالیم چهارده معصوم علیهم السلام دنبال شود. از این رو این فعالیت ها بدون شک یک مدیر را به تراز واقعی انقلاب اسلامی خواهد رساند.

در پایان جلسه نیز دکتر جواد حاتمی ، مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوشهر و سایر مدیران حاضر در جلسه نیز با استقبال از این طرح به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

شایان ذکر است طرح تربیت مدیران حکمرانی قرآنی بصورت مفصل در قالب یک ارائه کامل، تشریح و اهداف آن به سمع و نظر حاضرین رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه