حقوق کارگران| ترمیم حقوق کارگران

چه بر سر ترمیم حقوق کارگران آمد؟| تعویق جلسه شورای عالی کار برای ترمیم حقوق کارگران

چه بر سر ترمیم حقوق کارگران آمد؟| تعویق جلسه شورای عالی کار برای ترمیم حقوق کارگران
کدخبر : 60678

چرا جلسه شورای‌عالی کار برای ترمیم حقوق به تعویق افتاد؟

به گزارش  رصد اقتصادی، حقوق کارگران چه زمانی ترمیم خواهد شد؟ جلسه ترمیم حقوق کارگران به تعویق افتاد. اخبار تکمیلی ترمیم حقوق کارگران را در ادامه بخوانید. در این شرایط، آن‌طور که دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید: قرار بود در جلسه آتی شورای‌عالی کار، یعنی مهرماه، به موضوع ترمیم دستمزد ورود شود، اما این جلسه برگزار نشد و حال با توجه به این که تنها یک روز به پایان مهرماه باقی مانده، این جلسه احتمالا در آبان‌ماه برگزار شود.

 هادی ابوی در همین خصوص درباره جلسات شورای‌عالی کار توضیح می‌دهد: در مهرماه قرار بود جلسه شورا برگزار شود، اما این اتفاق نیفتاد. آخرین جلسه در شهریورماه برگزار شد.

وی می‌افزاید: ما ماهانه باید یک جلسه برگزار کنیم که با توجه به این که مهرماه هم رو به پایان است، عملا در مهرماه هیچ جلسه‌ای برگزار نشده است.

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران درباره ترمیم دستمزد کارگران عنوان می‌کند: ترمیم دستمزد هم درخواست کارگران بوده و هم این‌که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم یک پالس مثبتی را نشان داده است. اما به هرحال ما درخواست داشته‌ایم که بنشینیم و درباره مزد مذاکره داشته باشیم.

ابوی تصریح می‌کند: قرار شده در دستور جلسه بعدی درخواست ما برای ترمیم دستمزد مطرح شود که ماه گذشته این جلسه برگزار نشد. معمولا شنبه اول ماه جلسه شورای‌عالی کار برگزار می‌شود که احتمالا هفته آینده جلسه‌ای خواهیم داشت.

منبع: خبرآنلاین

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه