بهمن موتور | بهمن موتور ثبت نام |سایت ثبت نام بهمن موتور

حراج عالی بهمن موتور برای متقاضیان از امروز | خبر مهم برای مردم

حراج عالی بهمن موتور برای متقاضیان از امروز | خبر مهم برای مردم
کدخبر : 60772

خودروسازی بهمن اعلام کرده که مادران دارای دو فرزند می‌توانند از ساعت 10 صبح روز شنبه 29 مهر تا ساعت 24 روز 2 آبان 1402 با مراجعه به سایت این خودروسازی نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام اقدام کنند.

بهمن موتور اعلام کرد در راستای تحویل محصولات عرضه شده در سامانه یکپارچه فروش برای مادران دارای دو فرزند در نظر دارد تا تحویل دیگنیتی پرایم با اولویت آبان 1402 را نهایی کند.

البته مدیران بهمن موتور یک سوپرایز هم برای مادرانی که ذیل قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در طرح اولین فروش از مسیر سامانه یکپارچه، شرکت کردند، در نظر گرفته اند.

خودروهایی می توانند به عنوان خودروی جایگزین از سوی مادران دارای دو فرزند انتخاب شوند عبارتند از دیگنیتی پرستیژ، فیدلیتی پرایم تیپ 1، فیدلیتی پرایم تیپ 2 و ریسپکت پرایم.

مادران دارای دو فرزند می توانند از ساعت 10 صبح روز 29 مهر تا ساعت 24 روز 2 آبان 1402 با مراجعه به سایت http://bahman.iranecar.com نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام اقدام کنند.

مدیران بهمن موتور تاکید کرده اند فرصت حضور در این طرح فروش برای مادران تمدید نخواهد شد.

مادران علاقمند به دریافت دیگنیتی پرایم باید مبلغی حول و حوش یک میلیارد و 249 میلیون تومان را به بهمن موتوری ها پرداخت کنند. موعد تحویل هفته چهارم بهمن امسال خواهد بود. سود انصراف خرید این خودرو صفر در نظر گرفته شده و جریمه تاخیر ماهیانه سه درصدی در دسترس متقاضیان قرار دارد.

اما چنانچه مادران بخواهند خودروی خود را با سایر محصولات جایگزین کنند می توانند دیگنیتی پرایم را انتخاب کنند. این خودرو با مبلغ حدود یک میلیارد و 442 میلیون تومان عنوان گران ترین خودروی جایگزین را یدک می کشد. ریسپکت پرایم نیز با قیمت حول و حوش 973 میلیون تومان ارزان ترین خودروی جایگزین عرضه شده از سوی بهمن موتوری ها است. فیدلیتی پرایم تیپ 1 نزدیک به یک میلیارد و 123 میلیون تومان قیمت دارد و قیمت دیگر مدل فیدلیتی پرایم، یعنی فیدلیتی پرایم تیپ 2 با قیمتی، حدود یک میلیارد و 148 میلیون تومان در دسترس متقاضیان قرار دارد.

اگر متقاضیان قصد دارد هر چه زودتر خودروی خود را از بهمن موتور تحویل بگیرند می توانند با انتخاب ریسپکت پرایم، خودروی خود را در هفته دوم آذر 1402 از این خودروساز دریافت کنند. دیگنیتی پرستیژ در هفته پایانی بهمن امسال به متقاضیان تحویل داده خواهد شد. اما دو مدل فیدلیتی حاضر در این طرح جایگزینی در هفته آخر دی امسال برای مشتریان فاکتور می شود.

همه خودروها به جز ریسپکت از سود مشارکت سالیانه محروم هستند اما چنانچه بهمن موتور در تحویل آنها تاخیر کند، قول داده تا ماهانه سه درصد از قیمت خودرو را به عنوان جریمه به حساب متقاضیان واریز کند.

رنگ خودرو و همچنین تریم داخلی همه خودروها به جز ریسپکت بر اساس موجودی تحویل داده می شود.

ریسپکت رنگش براساس موجودی تحویل داده می شود اما تریم داخلی آن مشخص است و بهمن موتوری ها تریم مشکی را برای آن در نظر گرفته اند. سود مشارکت ریسپکت 17.5 درصد سالیانه و جریمه دیرکرد آن نیز 2.5 درصد ماهیانه اعلام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه