واکسن آنفلوآنزا | تزریق رایگان واکسن آنفلوآنزا

فوری: تزریق رایگان واکسن آنفلوآنزا برای این افراد

فوری: تزریق رایگان واکسن آنفلوآنزا برای این افراد
کدخبر : 60844

با توجه به میزان آسیب‌پذیری سالمندان و معلولان، واکسن آنفلوآنزا براساس پروتکل‌ بهداشتی تعریف شده و مشروط به اجازه قیم، در مراکز بهزیستی به صورت رایگان تزریق می‌‌شود.

به گزارش رصد اقتصادی؛ با توجه به میزان آسیب‌پذیری سالمندان و معلولان، واکسن آنفلوآنزا براساس پروتکل‌ بهداشتی تعریف شده و مشروط به اجازه قیم، در مراکز بهزیستی به صورت رایگان تزریق می‌‌شود.

 یوسف رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به وجود ۱۷۲ مرکز نگهداری در استان تهران، اظهار کرد: حدود ۱۲ هزار مددجو در این مراکز مستقر هستند که با توجه به میزان آسیب‌پذیری سالمندان و معلولان، واکسن آنفلوآنزا براساس پروتکل‌ بهداشتی تعریف شده و مشروط به اجازه قیم، در مراکز تزریق خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری در مجموع حدود ۳۵۰۰ دز واکسن آنفلوآنزا به بهزیستی استان تهران اختصاص یافته است، گفت: در بخش اول، ۲۴۰۰ دز واکسن تحویل گرفته شد و همچنین قرار است یک هزار و ۱۱۰ دز دیگر نیز هفته آینده تحویل بگیریم.

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران ادامه داد: از هفته آینده و بعد از دریافت سهمیه باقی‌مانده، واکسن به مددجویان تزریق خواهد شد.

رضایی افزود: ۳۵۰۰ دز واکسن آنفلوآنزا سهمیه‌ اختصاص یافته به سازمان بهزیستی بوده است؛ از همین رو به مددجویانی که دارای خانواده و تمکن مالی هستند اعلام می‌کنیم تا خودشان واکسن را تهیه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه