الهام حمیدی | الهام حمیدی و همسرش | الهام حمیدی در خارج

استایل های شیک و خودمونی الهام حمیدی در مراسم آنچنانی + تصویر

استایل های شیک و خودمونی الهام حمیدی در مراسم آنچنانی + تصویر
کدخبر : 60864

الهام حمیدی عکس های جدید از خود به نمایش گذاشت.

به گزارش رصد اقتصادی، الهام حمیدی بازیگر مطرح در صفحه شخصی اینستاگرامش عکسی جدید را از چهره خود با آرایشی غلیظ منتشر کرد. الهام حمیدی تصویری را از خود با چهره ای  جدید بعد از زایمان دومش به اشتراک گذاشت. الهام حمیدی با انتشار یک پست در اینستاگرامش از سفرش به شمال کشور خبر داد. الهام حمیدی بازیگر مطرح ایرانی است که گاهی زیادی خود را بالا برده و با تبلیغات و عشوه گری‌هایش در مزون حواشی زیادی داشته است. الهام حمیدی بازیگر معروف سینما و تلویزیون است که به تازگی برای دومین بار مادر شده و حالا صاحب دو فرزند دختر و پسر است.

استایل شیک الهام حمیدی

الهام حمیدی

وی سال‌هاست که در این حرفه فعالیت دارد و با بازی در سریال جذاب «یوسف پیامبر» بسیار بیشتر دیده شد.

الهام حمیدیالهام حمیدی تا اینجایی که حرف‌ها مصاحبه‌هایش به گوش خورده بازیگری از خودراضی است که با کلی ثروت همچنان ناله می کند و می گوید زندگی سختی دارد اما آنچه که در استوری‌هایش با ماشین پورش نشان می‌دهد چیز دیگری است!

این بازیگر زن علاقه زیادی به استایل‌های رنگی و خاص دارد که البته خاص بودنش زیاد جلوه زیبایی ندارد و هر تفاوتی هم جذاب نیست. وی به تازگی در صحبت‌هایش دیگر اعتماد به نفس را رد کرد و گفت: خوشتیپ‌تر از خودم ندیدم!

الهام حمیدی کیست؟

الهام خانم را این روز ها بعد از زایمانش بیشتر در مزون ها در حال تبلیغات لباس و قر و قمیش جلوی آینه می‌بینیم که البته پول خوبی هم دارد.

الهام حمیدی

این روزها در اینستاگرام حتی اگر یک بلاگر معمولی هم باشی با گرفتن تبلیغات می‌توانی به راحتی کسب درآمد کنی، حال فکر کنید که معروف و مشهور هم باشی دیگر همه چیز تمام است و احتیاجی به بازیگری نیست!

ناگفته نماند الهام حمیدی با وجود بیش از 3 میلون فالوور اما در اینستاگرامش تبلیغات زیادی را نمی گذارد و تنها در مزون‌ها به عنوان مدل معروف لباس پرو می کند. حداقل با این کار دنبال کنندگان خودش را خشمگین نمی‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه