بهنوش بختیاری | بهنوش بختیاری کجاست | ثروت بهنوش بختیاری

عکس جدید بهنوش بختیاری با تغییر قیافه جدید را ببینید

عکس جدید بهنوش بختیاری با تغییر قیافه جدید را ببینید
کدخبر : 60982

بهنوش بختیاری تصویر جدید منتشر کرد.

بهنوش بختیاری جنجال زیادی به پا کرده است . بهنوش بختیاری دعوای شدیدی با ریحانه پارسا داشته است . بهنوش بختیاری در سریال های کمدی به دنیای سینما معرفی شد . عکس دیده نشده از بهنوش بختیاری را در ادامه مشاهده می کنید . بهنوش بختیاری به تازگی عمل زیبایی انجام داده که خیلی تاثیر گذار بوده است.

بهنوش بختیاری

او ادامه می‌دهد: به پیشنهاد پسر خاله دوستم شقایق که بازیگر تئاتر بود، در کلاس های آموزش بازیگری مهتاب نصیرپور شرکت کردم و آنجا بود که فهمیدم دنیای من، دنیای هنر است. در آن کلاس ها با نگار عابدی، سحر صباغ سرشت، شایسته ایرانی و بهاره مشیری همکلاسی بودم که الان هر کدام در عرصه هنر موفق هستند. بهنوش بختیاری اولین بار در سال 1375 وقتی 21 ساله بود، با معرفی خانوم نصیرپور در سریال هوای تازه بازی کرد و نخستین بار 20 هزار تومان که رقمی نبود دستمزد گرفت. بعد از چندین تجربه بازیگری به علت دستمزد کم، وارد منشی گری پشت صحنه شد.

سال 1383 سر فیلم ازدواج صورتی به عنوان منشی صحنه بود که رضا عطاران تماس می‌گیرد و با اصرار او را برای حضور در سریال خانه به دوش راضی می‌کند. با پخش سریال خانه به دوش به شدت بازی و چهره اش در بین مردم مورد توجه قرار می گیرد و اولین جرقه شهرت در زندگی‌اش روشن می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه