سازمان منطقه آزاد قشم

استقبال سرمایه گذاران از غرفه منطقه آزاد قشم در دهمین دوره نمایشگاه کیش اینوکس

استقبال سرمایه گذاران از غرفه منطقه آزاد قشم در دهمین دوره نمایشگاه کیش اینوکس
کدخبر : 61412

سرمایه گذاران متعدد در حوزه های نفت و انرژی، لجستیک و صنایع دریا پایه، شیلات و کشاورزی، صنایع و گردشگری با حضور در غرفه سازمان منطقه آزاد قشم ضمن آشنایی با فرصت ها و ظرفیت ها در جزیره نسبت به سرمایه گذاری در این منطقه ابراز علاقه کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، بسته ها وطرح های سرمایه گذاری قشم با هدف تسهیل فرآیند آغاز فعالیت سرمایه گذاری و منطبق بر نیازهای اصلی جزیره آماده شده و بررسی مطالعات اولیه و تعیین اولویت های اقتصادی این طرح ها می تواند موجب آسودگی خاطر سرمایه گذاران علاقه مند باشد.

البته فرصت های سرمایه گذاری جزیره تنها به بسته های ارائه شده در نمایشگاه محدود نمی شود و امکان اجرای طرح های دیگر با فناوری های جدید و سرمایه گذاری بیشتر متفاوت با طرح های اولیه برای سرمایه گذاران علاقه مند وجود دارد.

جزیره قشم دارای موقعیت منحصربه فرد از نظر جغرافیایی و ژئوپولتیک می باشد و برخوداری از 500 کیلومتر ساحل، 17 میدان نفتی و گازی، قرارگیری در یکی از مهمترین آبراهه‌های بین المللی، برخورداری از نخستین ژئوپارک منطقه غرب آسیا و جاذبه های گردشگری فراوان، برخورداری از معافیت و مشوق های مالیاتی این جزیره را به یکی از منطاق جذاب برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

گفتنی است، دهمین دوره رویداد بین المللی کیش اینوکس به میزبانی منطقه آزاد کیش و با حضور مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد، مدیران عامل مناطق آزاد، مدیران ارشد نظام بانکی، بورسی، اتاق بازرگانی، صاحب نظران اقتصادی کشور، سرمایه گذاران داخلی و خارجی از تاریخ دوشنبه 15 لغایت پنجشنبه 18 آبان در مرکز نمایشگاهی بین المللی منطقه آزاد کیش در حال برگزاری است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه