لوکادیا

شوک به هواداران پرسپولیس| لوکادیا تراکتوری می شود؟

شوک به هواداران پرسپولیس|  لوکادیا تراکتوری می شود؟
کدخبر : 63151

امکان بازگشت لوکادیا به فوتبال ایران هنوز وجود دارد، با این تفاوت که مقصد او این بار قرار نیست پرسپولیس باشد.

درویش روز گذشته مصاحبه قبلی خودش در خصوص جذب لوکادیارا تکذیب کرد و مدعی شد اصلا پرسپولیس به‌دنبال جذب این بازیکن نیست! یورگن لوکادیا بعد از درخشش در پرسپولیس و ترک ناگهانی این تیم خودش را به‌عنوان یک چهره جنجالی و پرحاشیه در فوتبال ایران معرفی کرد و با وجود اینکه تقریبا یک‌سال از رفتن او از ایران گذشته اما همچنان در رسانه مورد توجه است.

در همین راستا درویش تقریبا دو هفته پیش از مذاکره با لوکادیا خبر داد و همین امر کافی بود تا طرفداران سرخابی در این مورد حسابی در فضای مجازی به بحث و جدل بپردازند. اما درویش روز گذشته مصاحبه قبلی خودش در این زمینه تکذیب کرد و مدعی شد اصلا پرسپولیس به‌دنبال جذب این بازیکن نیست!

در این مورد باخبر شدیم که امکان بازگشت لوکادیا به فوتبال ایران هنوز وجود دارد، با این تفاوت که مقصد او این بار قرار نیست پرسپولیس باشد. گفته می‌شود باشگاه تراکتور در نظر دارد برای حل مشکلش در خط حمله لوکادیا را به خدمت بگیرد. این باشگاه اخیرا یکی از بازیکنان خارجی خود را هم از لیست خارج کرده تا برای جذب بازیکن خارجی جدید مشکلی نداشته باشد

. بدون‌شک تراکتور برای جذب لوکادیا مشکل مالی ندارد و خیلی راحت‌تر از پرسپولیس می‌تواند او را به خدمت بگیرد. جالب اینکه این خبر به گوش مدیریت باشگاه پرسپولیس هم رسیده و او از این مساله به‌شدت استقبال کرده است. از این جهت که تراکتور درصورت جذب لوکادیا مجبور خواهد شد بدهی 324 هزار دلاری این بازیکن به باشگاه پرسپولیس را هم پرداخت کند.

لوکادیا و وکیلش پرونده شکایتی مربوط به پرسپولیس را به دادگاه عالی ورزش بردند و تا زمانی که رای نهایی در این مورد اعلام نشود تراکتور مجبور به پرداخت جریمه لوکادیا نخواهد بود. قدر مسلم هواداران پرسپولیس خیلی از این انتقال استقبال نخواهند کرد، مخصوصا اینکه لوکادیا برای بازگشت به پرسپولیس ابراز تمایل کرده بود اما درویش حفظ نبیل باهویی را به او ترجیح می‌دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه