ساره جوانمردی

بدقولی ها ساره جوانمردی را وادار به خداحافظی می کند؟

بدقولی ها ساره جوانمردی را وادار به خداحافظی می کند؟
کدخبر : 63169

ملی پوش پارتیراندازی کشور بیان کرد: مسئولان قول‌هایی دادند که حمایت کنند، ولی متأسفانه این اتفاقات نمی‌افتد و باید تصمیمات جدیدی بگیرم و شاید به طور کامل ورزش را کنار بگذارم.

 ساره جوانمردی ملی‌پوش پاراتیراندازی در حاشیه مراسم تجلیل از مدال‌آوران بازی‌های پاراآسیایی گفت: از شهرداری تهران تشکر می‌کنم که قول داده بودند که تجلیل کنند و ان‌شاءالله بتوانیم باز هم مدال داشته باشیم و جبران زحمات کنیم.

وی عنوان کرد: به بازی‌های پاراآسیایی که رفتم، یکسری از مسئولان قول‌هایی دادند که حمایت کنند. من با پسرم شرکت کردم، ولی متأسفانه این اتفاقات نمی‌افتد و باید تصمیمات جدیدی بگیرم و شاید به طور کامل ورزش را کنار بگذارم. در واقع احتمالاً  کنار بگذارم و خداحافظی کنم.

جوانمردی گفت: وعده شرایط ویژه به من داده شد، اما عملاً اجرا نمی‌شود و متأسفم ‌، چون هدفم فقط اهتزاز پرچم ایران و خوشحال کردن دل ملت است. من به آرزوهای شخصی رسیدم، ولی در شرایط جدید و حضور آوش فکر می‌کردم که می‌توانم یک نماد برای سایر مادران باشم که با وجود شرایط سخت در ورزش قهرمانی فعالیت دارند و مدال‌آوری می‌کنند ، اما گویا قرار نیست این اتفاق بیفتد و من در کنار تمام سختی‌هایی که دارم فکر می‌کنم کارم خیلی سخت‌تر می‌شود و مجبورم از دنیای ورزش خداحافظی کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه