کاوه رضایی

کاوه رضایی استقلالی می شود؟

کاوه رضایی استقلالی می شود؟
کدخبر : 63320

باشگاه سپاهان اعلام کرد قرارداد هادی محمدی، احسان پهلوان و کاوه رضایی را فسخ خواهد کرد و به منظور رعایت سقف قرارداد این سه بازیکن را در لیست فروش قرار خواهد داد.

 سپاهان برای دریافت مجوز سه بازیکن و رعایت سقف قرارداد پیش از دیدار پایانی در برابر شمس آذر سه بازیکنش را آزاد اعلام کرد. که نام کاوه رضایی نیز در میان آنان دیده می شود، پیش از مصاف سپاهان برابر شمس آذر، تیم اصفهانی برای اینکه مجوز بازی رضا اسدی، پیام نیازمند و رضا شکاری را دریافت کند، اعلام کرد قرارداد هادی محمدی، احسان پهلوان و کاوه رضایی را فسخ خواهد کرد و به منظور رعایت سقف قرارداد این سه بازیکن را در لیست فروش قرار خواهد داد.

به نظر می رسید تیم های استقلال و پرسپولیس نسبت به جذب این بازیکنان به خصوص کاوه رضایی و احسان پهلوان اقدام کنند. به خصوص استقلال که در فاز تهاجمی به دلیل از دست دادن مهدی قایدی و محمد محبی بازیکن جدید می خواهد. اما بر اساس خبرهای رسیده تا امروز نه تیم پرسپولیس برای جذب این بازیکنان دست به اقدامی زده و نه استقلال.

جالب است کاوه رضایی قبلا در استقلال بازی می کرده و فصل گذشته هم در لیست خرید استقلال بوده اما استقلال از آنجایی که نتوانست برای این بازیکن جا خالی کند، توافق طرفین نتیجه مثبتی به دنبال نداشت. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه