پرسپولیس | شهاب زاهدی

شوک دوم به پرسپولیس با شهاب زاهدی | مهاجم گلزن سرخ‌ها در راه ژاپن

شوک دوم به پرسپولیس با شهاب زاهدی | مهاجم گلزن سرخ‌ها در راه ژاپن
کدخبر : 63440

مهاجم گلزن پرسپولیس پیشنهادی از کشور ژاپن دارد و این احتمال وچود دارد تا باشگاه زوریا اوکراین او را به شرق آسیا بفرستد.

شهاب زاهدی (زادهٔ ۲۷ مرداد ۱۳۷۴) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.زاهدی سال‌ها به عنوان لژیونر در کشورهایی مانند ایسلند، اوکراین و مجارستان بازی کرده‌است.شهاب زاهدی مهاجم ۶ گله پرسپولیس با پیشنهاد جدیدی برای انتقال زمستانی مواجه شده و اکنون در انتظار پاسخ باشگاه زوریا اوکراین است تا برای این ترانسفر تصمیم بگیرد.

ورزش سه مدعی شده شهاب زاهدی که در تابستان از تیم پوشکاش لهستان به پرسپولیس منتقل شد، موفق شد نیم فصل را با ثبت ۶ گل به پایان برساند. او اکنون با اعلام باشگاه زوریا اوکراین با پیشنهادی از سوی تیمی در ژاپن که در لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور دارد مواجه شده است. این باشگاه ژاپنی به زوریا اعلام کرده که مبلغ رضایتنامه مدنظر آنها را پرداخت خواهد کرد تا زاهدی را در اختیار بگیرد.

با این حال با توجه به اینکه زاهدی تا پایان فصل به صورت بازیکن قرضی تحت قرارداد پرسپولیس است، باید توافق این باشگاه را نیز دریافت کند. باشگاه زوریا و ژاپنی البته قرار نیست مبلغی به پرسپولیس در مسیر این انتقال احتمالی پرداخت کند و همه چیز منوط به تعامل بین شهاب زاهدی و پرسپولیس خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه