پرسپولیس

خبرخوش برای هواداران پرسپولیس| ستاره محبوب باز می گردد؟

خبرخوش برای هواداران پرسپولیس| ستاره محبوب باز می گردد؟
کدخبر : 63595

در صورتی که باشگاه پرسپولیس بتواند از نظر مالی، بشار رسن را راضی کند احتمال اینکه این بازیکن دوباره به این تیم بپیوندد زیاد خواهد بود.

در حالی که هنوز وضعیت سرمربی تیم پرسپولیس مشخص نشده، اما مسؤولان این باشگاه در تلاش هستند زودتر بتوانند در فصل نقل و انتقالات زمستانی حضور پیدا کرده تا فرصت از دست نرود.از این رو به سراغ جذب بشار رسن هافبک محبوب هواداران رفتند و امیدوار هستند تا یکبار دیگر این بازیکن بتواند به پرسپولیس بپیوندد.

رسن که این روزها همراه با تیم ملی عراق در جام ملت‌های آسیا حضور دارد، از پایان فصل قراردادش با تیم باشگاهی‌اش در قطر به پایان می‌رسد اما جذب این بازیکن برای پرسپولیس هزینه مالی زیادی خواهد داشت.

درباره رسن این مسأله جالب توجه است که نام او در لیست یحیی گل‌محمدی برای پیوستن به پرسپولیس قرار داشت اما با وجود جدایی این مربی از جمع سرخ‌پوشان، به نظر می‌رسد باز هم مسؤولان پرسپولیس علاقه دارند تا بتوانند زمینه را برای حضور رسن در پرسپولیس فراهم کنند. در صورتی که باشگاه پرسپولیس بتواند از نظر مالی، بشار رسن را راضی کند احتمال اینکه این بازیکن دوباره به پرسپولیس بپیوندد زیاد خواهد بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه