سنگ قبر

سنگ قبر هم لاکچری شد| سنگ قبر 570 میلیون تومانی در بازار!

سنگ قبر هم لاکچری شد| سنگ قبر 570 میلیون تومانی در بازار!
کدخبر : 63764

برخی از سایت‌های اینترنتی سنگ قبر با قیمت ۲۳۰ و حتی تا ۵۷۰ میلیون تومان هم به فروش می‌رسانند.

حمل و نقل جنازه فقط ابتدای کار است و خرید سنگ قبر آن هم با قیمت‌های عجیب و غریب موردی است که شاید نظرتان را جلب کند.خبر حمل‌ونقل جنازه با قیمت‌های نجومی به نقاط مختلف تهران که حسابی روز گذشته در رسانه‌های خبری جنجال به پا کرد، بهانه‌ای شد تا به بررسی وضعیت قیمت سنگ قبر لاکچری بپردازیم.

 

هر چند که خرید سنگ قبر معمولی از ۸ میلیون تومان آغاز می‌شود و گاهی به ۳۵ میلیون تومان نیز می‌رسد. اما در این بین افرادی  هستند که به زندگی در دنیای دیگر نیز نگاهی لاکچری دارند. با گذری به سایت‌های فروش اینترنتی سنگ قبر در قسمت vip با قیمت‌هایی مواجه شدیم که باورپذیر نبودند.

در یکی از این سایت‌ها سنگ  مزار مرمر سبز  با قیمت ۱۳۲ میلیون تومان به فروش می‌رسید که البته برای آن تخفیفی نیز لحاظ شده بود.

اما شاید چنین سنگ قبری برای برخی افراد آنقدر هم لاکچری و جذاب نباشد. قیمت‌های بالاتری هم برای سنگ قبر در بازار وجود دارد که با شنیدن آن دود از سرتان بلند می‌شود. برخی از سایت‌های اینترنتی سنگ قبر با قیمت ۲۳۰ و حتی تا ۵۷۰ میلیون تومان هم به فروش می‌رسانند. این سنگ قبرها از جنس مرمر و به رنگ سبز هستند و می‌توان آن‌ها را لاکچری‌ترین سنگ قبرها دانست.

با کمی گشت و گذار در بازار سنگ قبرهای متفاوت و خاصی به چشمتان می‌خورد. یکی از سنگ قبرهایی که اخیر مد شده مدل‌های سه بعدی است. قیمت این سنگ قبرها نسبت به مدل‌های معمولی بالاتر است و از حدود ۱۱ میلیون تومان شروع و تا ۱۵ میلیون تومان هم می‌رسد.

در این میان اگر قصد خرید تابوت داشته باشید و بخواهید پا را فراتر از ماجرای خرید سنگ قبر بگذارید آن هم در بازار موجود است. به عنوان مثال فردی یک تابوت وارداتی از کشور کانادا را به قیمت ۱۵۰ میلیون تومان آگهی کرده است.

 

در حالی که بسیاری از افراد در خرید سنگ قبر با مشکل مواجه هستند و امکان تهیه آن را ندارند بسیاری از افراد سنگ قبرهای لاکچری آن هم با قیمت‌های نیم میلیارد تومانی خریداری می‌کنند. در این میان حتی بسیاری از افراد برای خرید سنگ قبر به سمت مدل‌های دست دوم می‌روند تا هزینه کمتری بپردازند. آنطور که به نظر می‌رسد فاصله بین قشر مرفه و فقیر به حدی زیادی است که حتی این موضوع تا بعد از مرگ هم ادامه پیدا می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه