دهک‌ درآمدی

با این شماره بفهمید در کدام یک از دهک‌های درآمدی قرار دارید

با این شماره بفهمید در کدام یک از دهک‌های درآمدی قرار دارید
کدخبر : 63906

افرادی که سرپرست یا یکی از اعضای خانواده آن‌ها جزو نیرو‌های مسلح باشد، برای اطلاع از دهک درآمدی خانواده خود باید با ستاد نیرو‌های مسلح تماس بگیرند.

با استعلام از ستاد نیروهای مسلح میتوان فهمید که جزو کدام دسته دهک درآمدی هستیم. دسته بندی دهک های درآمدی خانواده از طریق دولت انجام میشود.استعلام دهک درآمدی خانواده از طریق کدملی سرپرست خانوار است.

استعلام از طریق کد ملی یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای فهم این موضوع است؛ برای این کار افراد باید با شماره تلفن گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ تماس بگیرند.

در این مرحله افراد با وارد کردن کد ملی سرپرست خانوار می‌توانند دهک درآمدی خانوار خود را تشخیص دهندد و بدانند در کدام یک از دهک‌های اول تا دهم درآمدی قرار دارند.

با این شماره همه افراد می‌توانند دهک خانوار خود را با کمک کد ملی سرپرست استعلام کنند. جز افرادی که سرپرست یا یکی از اعضای خانواده آن‌ها جزو نیرو‌های مسلح باشد. این گروه برای اطلاع از دهک درآمدی خانواده خود باید با ستاد نیرو‌های مسلح تماس بگیرند.

علاوه بر این، شماره تلفن ۰۲۱۶۳۶۹ مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که برای پاسخگویی به سوالات در اختیار مردم است.

گفتنی است که در ماه‌های اعتراض به مبالغ یارانه‌ای از سوی مردم تشدید شده است؛ عده‌ای از شهروندان که در ماه‌های گذشته یارانه ۴۰۰ هزار تومانی می‌گرفته‌اند حال یارانه ۳۰۰ هزار تومانی دریافت می‌کنند و در این بین یارانه عده‌ای نیز به طور کامل قطع شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه