اسیدپاشی

اسید پاشی وحشتناک در شاهرود| فرد اسیدپاش دستگیر شد

اسید پاشی وحشتناک در شاهرود| فرد اسیدپاش دستگیر شد
کدخبر : 64138

جانشین فرمانده انتظامی شاهرود بیان کرد: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مبنی اسیدپاشی به یک خودرو و درب منزل در یکی از محلات، موضوع با حساسیت بالا در دستورکار ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ بسیج قرار گرفت.

به گزارش رصد اقتصادی؛ جانشین فرمانده انتظامی شاهرود جزئیات اسیدپاشی به خودرو و درب منزل یک شهروند در این شهر را اعلام کرد.سرهنگ علی اسکندری، با اعلام این خبر اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مبنی اسیدپاشی به یک خودرو و درب منزل در یکی از محلات، موضوع با حساسیت بالا در دستورکار ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ بسیج قرار گرفت.

او تصریح کرد: بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی نسبت به بررسی موضوع اقدام و مشخص شد فردی به علت اختلافات شخصی با شاکی نسبت به پاشیدن اسید بر روی درب منزل و خودروی وی اقدام و از صحنه متواری شده است.

سرهنگ اسکندری تاکید کرد: با تحقیقات میدانی و اقدامات فنی و پلیسی، مخفیگاه متهم در یکی از محلات اطراف شهرستان شناسایی و در یک عملیات منسجم و موفقیت‌آمیز دستگیر شد. 

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با اشاره به پذیرش جرم از سوی متهم اضافه کرد: این متهم در بازجویی‌های تخصصی پلیس، به بزه انتسابی اعتراف و انگیزه خود را خصومت شخصی اعلام کرده است.

این مسوول انتظامی شهرستان با اشاره به ارسال پرونده متهم به دستگاه قضایی افزود: پس از تکمیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح معرفی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه