منوچهر هادی

تصویری زیرخاکی و قدیمی از منوچهر هادی و جواد افشار

تصویری زیرخاکی و قدیمی از منوچهر هادی و جواد افشار
کدخبر : 64226

تصویری قدیمی و زیرخاکی از منوچهر هادی در سوانح العراق منتشر شده است

به گزارش رصد اقتصادی، ۲۶ سال پیش منوچهر هادی در کنار جواد افشار در سریالی با عنوان «سوانح العشاق» همکار شدند و حال بعد از گدشت سال‌ها مسیر دو کارگردان از همدیگر جداست. منوچهر هادی سریال «نیسان آبی» را اخیرا ساخته و جواد افشار هم مجموعه‌ای به نام «گاندو».تصویری قدیمی و زیرخاکی از منوچهر هادی در سوانح العراق منتشر شده است، «سوانح العراق» به کارگردانی جواد افشار و نویسندگی حمید نعمت‌الله سال ۷۸ از شبکه یک سیما پخش شد.منوچهر هادی با انتشار تصویری از روزهای ساخت این سریال که به ۲۶ سال قبل برمی‌گردد، به حضورش در کنار جواد افشار اشاره کرده و یادآور می‌شود که همراه این پروژه بوده است؛

هرچند این دو کارگردان در ادامه، راه‌های متفاوتی را در سریال‌سازی پشت سر گذاشتند و پروژه‌هایی به دست گرفتند که فضاهایی کاملا متفاوت داشتند.

جواد افشار در مدت زمان فعالیت خود، هم در تلویزیون و هم در سینما حضور داشته است؛ هرچند او را باید بیشتر کارگردان تلویزیون بدانیم چرا که اغلب آثارش تلویزیونی است. سریال‌های آنام، گاندو، برادر، کیمیا، مادرانه، سی‌امین روز، روزهای زیبا، جابر بن حیان، روز رفتن و پول کثیف از ساخته‌های افشار است.

«ناریا» آخرین ساخته جواد افشار است که یک سال دیگر تصویربرداری آن به پایان می‌رسد. منوچهر هادی هم سریال‌هایی چون عاشقانه و دلدادگان، خداحافظ بچه و خوب بد زشت را برای تلویزیون ساخته و کارگردانی نیسان آبی ۱، دل و نیوکمپ را برای شبکه نمایش خانگی عهده‌دار بوده است.

منوچهر هادی

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه