استقلال

خبر خوش برای هوادارن استقلال| پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز می شود

خبر خوش برای هوادارن استقلال| پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز می شود
کدخبر : 64469

به احتمال فراوان، پنجره نقل‌وانتقالاتی استقلال تا پایان این هفته باز خواهد شد.

به گزارش رصد اقتصادی، کمیته انضباطی فیفا باشگاه استقلال را با محرومیت از جذب بازیکن جریمه کرد اما به احتمال فراوان، پنجره نقل‌وانتقالاتی استقلال تا آخر این هفته باز خواهد شددر شرایطی که باشگاه استقلال درگیر بازار زمستانی است تا بتواند بازیکنان مدنظر جواد نکونام را جذب کند، استقلالی ها همچنان در انتظار هستند تا پنجره نقل‌وانتقالاتی که توسط فیفا بسته شده، باز شود.

پس از شکایت دستیاران خارجی ریکاردو ساپینتو، کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرد که استقلال از جذب بازیکن جدید محروم است و در صورتی‌که تا سه پنجره بعدی بدهی خود را پرداخت نکند، با جرایم سنگین‌تری روبه‌رو خواهد شد.

با این حال، مدیران استقلال توانستند در روزهای گذشته مطالبات دستیاران ساپینتو پرداخت کنند و اکنون چند روزی است که در انتظار اعلام رسمی فیفا هستند تا بتوانند ضمن ثبت قرارداد رافائل سیلوا، دیگر بازیکنان مدنظر خود را نیز جذب کرده و قرارداد آنها را به ثبت برسانند.

پیگیری‌ها از مدیران استقلال نشان می‌دهد که همه در انتظار تأیید نهایی وکیل سه دستیار ساپینتو به فیفا هستند و انتظار می‌رود که تا پایان این هفته، پنجره نقل‌وانتقالاتی استقلال به‌صورت رسمی باز شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه