ضرب وشتم دانش آموز

هر دم از این باغ بری می رسد| ضرب وشتم دانش آموز 11 ساله توسط ناظم مدرسه!

هر دم از این باغ بری می رسد| ضرب وشتم دانش آموز 11 ساله توسط ناظم مدرسه!
کدخبر : 64668

دانش‌آموز ۱۱ ساله‌ای در یکی از مدارس دخترانه تهران، از سوی ناظم مدرسه‌اش مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار می‌گیرد.

به گزارش رصد اقتصادی، ضرب و شتم دانش آموزان توسط کادر معلمان به یکی از خبرهای آزاردهنده این روزها تبدیل شده است، در چند سال گذشته ضرب و شتم دانش آموز توسط معلم مدرسه بسیار شنیده شده و هر بار ماجرا با اخراج معلم به پایان رسیده است ولی بار دیگر این موضوع تکرار شده است، اما این بار ضرب و شتم دانش آموز به ناظم مدرسه رسید.

 اواسط دی ماه سال جاری، در مدرسه دخترانه ای در خیابان دربند تهران، دانش‌آموز ۱۱ ساله‌ای از سوی ناظم مدرسه‌اش مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار می‌گیرد.

اواسط دی ماه سال جاری، در  یک مدرسه دخترانه در خیابان دربند تهران، دانش‌آموز ۱۱ ساله‌ای از سوی ناظم مدرسه‌اش مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار می‌گیرد. این دانش‌آموز پس از این اتفاق دچار حملات پانیک (حمله عصبی ناشی از ترس و اضطراب) می‌شود و حدود یک الی دو هفته به مدرسه نمی‌رود.

اواسط دی ماه سال جاری، در مدرسه دخترانه [..]در خیابان دربند تهران، دانش‌آموز ۱۱ ساله‌ای از سوی ناظم مدرسه‌اش مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار می‌گیرد. این دانش‌آموز پس از این اتفاق دچار حملات پانیک (حمله عصبی ناشی از ترس و اضطراب) می‌شود و حدود یک الی دو هفته به مدرسه نمی‌رود. مادر این دانش‌آموز پس از اتفاقی که برای دختر یازده ساله‌اش در مدرسه افتاد به کلانتری ۱۶۳ ولنجک؛ نزدیک محل زندگی‌شان شکایت می‌کند. پلیس در نامه‌ای به پزشکی قانونی، این دانش‌آموز را برای انجام معاینات و طی کردن مراحل قضایی معرفی می‌کند.

تهران یه جاهای قشنگی داره که فقط یه حرفه ای اونارو بلده

تبلیغ

تهران یه جاهای قشنگی داره که فقط یه حرفه ای اونارو بلده

تهران گردی

yn-ad

«زنگ ورزش بود. دخترم مشغول جمع کردن وسایل ورزشی بوده که ناخواسته مقنعه از سرش به دور گردنش می‌افتد. ناگهان ناظم مدرسه به سمت دخترم حمله می‌کند و او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد» ... این‌ها بخشی از صحبت‌های مادر دانش‌آموزی است که فرزندش در مقطع کلاس پنجم دبستان درس می‌خواند.

مادر این دانش‌آموز می‌گوید: «بعد از این اتفاق، دخترم به دوستانش گفته که بالاخره از دست خانم ناظم خودم را می‌کشم. ناظم مدرسه قبلا سابقه این‌گونه رفتار‌های خشونت‌آمیز و توهین‌آمیز را با دانش‌آموزان دیگر هم داشته است، اما پس از اینکه دخترم را از ناحیه گردن مورد ضرب و شتم قرار داده، معلمان مدرسه به دفاع از دخترم خواستار توبیخ ناظم شده‌اند که البته شنیده شده آموزش و پرورش منطقه او را فعلا اخراج کرده است.»َ

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه