شرکت شیمیایی ثنا

چالش‌های شرکت شیمیایی ثنا در قلب صنعت

چالش‌های شرکت شیمیایی ثنا در قلب صنعت
کدخبر : 66255

دکتر آقاجانی مدیر شرکت شیمیایی ثنا در نشست تخصصی با خبرنگاران طی سفر مطبوعاتی راهیان پیشرفت که توسط بانک صنعت و معدن با برگزار شد به عملکردها، چالش‌ها... در واحدهای مختلف صنعتی پرداختند.

دکتر آقاجانی مدیر شرکت شیمیایی ثنا در نشست تخصصی با خبرنگاران طی سفر مطبوعاتی راهیان پیشرفت که توسط بانک صنعت و معدن با برگزار شد، به عملکردها،  چالش‌ها... در واحدهای مختلف صنعتی پرداختند.

شرکت شیمیایی ثنا مجموعه ای از واحدهای مختلف در تولید چسب و فرآورده‌های چسبی که سال ۱۳۳۲ تاسیس شده است، هلدینگ ثنا دارای ۶ واحد داخلی است که در آلمان شهر مونیخ نیز یکی از واحدهای خارجی را دارا می باشد.

وی افزود: از جمله چالش های داخلی که انتظار حل آن را داریم، عدم هماهنگی بین واحدها و وزارت‌خانه‌هاست که قوانین بانکی یه خصوص بانک مرکزی و تناقض قوانین واحدها موجب کندی عملکرد تولید می شود و قطع به یقین این چالش قابل حل هست. افزایش تورم و تغییر قیمت‌ها یه دلاری و تومانی نیز تولیدات پرتیراژ را با چالش‌های اساسی روبه رو می‌کند.

آقاجانی از جمله چالش های اساسی صنعت ایران را عدم توجه بانک مرکزی به تامین ارز واحدها دانست، گرانی انرژی(برق) در واحدهای صنعتی، زمان‌بر بودن اخذ مجوز برای واحدهای صنعتی درکنار فشارها و تحریم‌های خارجی همگی موجب تنگنا در اقتصاد به ویژه واحدهای تولیدی شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه