با اعتماد سهامداران به مدیران وقت انجام گرفت،

افزایش سرمایه فولاد شرق خراسان به 45 هزار میلیارد ریال

افزایش سرمایه فولاد شرق خراسان به 45 هزار میلیارد ریال
کدخبر : 69429

اعتماد به عملکرد صحیح مدیریت از سوی سهامداران شرکت فولاد شرق خراسان، میزان سرمایه شرکت را از 15 هزار میلیارد ریال به 45 هزار میلیارد ریال افزایش داد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد شرق خراسان، جلسه مجمع عمومی عادی و فوق العاده سالیانه شرکت فولاد شرق خراسان با حضور 100 درصد سهامداران این شرکت، 25 اردیبهشت، واقع در ساختمان اصلی شرکت در مشهد با حضور تمامی 100 درصدی سهامداران برگزار شد.

از جمله موارد مصوب در این جلسه، صورت های مالی، شامل ترازنامه، صورت سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد شرکت برای سال مالی منتهی به 29/12/1402 بود که مورد تصویب قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت فولاد شرق خراسان در ادامه مجمع عمومی عادی سالیانه برگزار شد.

در این مجمع نام شرکت از “تهیه و تولید مواد معدنی شرق فولاد خراسان” به “شرکت معدنی و صنعتی فولاد شرق خراسان” تغیر یافت.

از موارد مهم مصوب در جلسه مجمع عمومی فوق العاده، افزایش سرمایه شرکت از 15000 میلیارد ریال به 45000 میلیارد ریال از محل آورده نقدی سهامداران، مورد تصویب قرار گرفت.

گفتنی است، به منظور اجرای این پروژه با توجه به موقعیت مکانی اجرای پروژه و جهت بهره‌مندی از مزایای مالیاتی در مناطق کمتر توسعه یافته، تمرکز مدیریت و تسریع عملیات اجرائی پروژه ونیز استفاده از تسهیلات اعطائی مناطق محروم، در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۰ شرکت تهیه و تولید مواد معدنی شرق فولاد خراسان تأسیس و به شماره ثبت ۵۳۹۸۱ با سرمایه ۱۰ میلیارد ریال سهام با نام ، منقسم به ۱۰ میلیون سهم یک هزار ریالی که تماماً پرداخت شده در اداره ثبت شرکت‌های مشهد مقدس ثبت گردیده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه