در راستای ارتقاء سطح دانش و آگاهی بورسی جامعه؛

کتابخانه الکترونیک آگاه راه‌ اندازی شد

کدخبر : 15335

«کتابخانه الکترونیک آگاه» در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و با هدف ارائه یک مجموعه آموزشی منسجم و نظام مند به علاقه ‌مندان بازار سرمایه، راه‌اندازی شد.

 به گزارش رصداقتصادی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آگاه پرس، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و نیز ارتقاء سطح دانش و آگاهی بورسی جامعه، همواره یکی از مهمترین اهداف و دغدغه های گروه آگاه بوده است.

گروه آگاه مبتنی بر اعتماد مشتریان فهیم خود، با بیش از ده سال سابقه موفق در حوزه آموزش بورس و کسب تجارب ارزشمند در این ساحت خطیر، بیشترین سهم در آموزش حوزه بازار سرمایه را از آنِ خود کرده است. برگزاری کلاس ‌ها، دوره ‌ها، همایش‌ ها و سمینارهای مختلف تنها بخشی از استراتژی و عملیات جامع آموزشی گروه آگاه در سال های اخیر بوده است.

در طول ماه های اخیر نیز با توجه به استقبال گسترده مردم از بازار سرمایه، اهمیت بحث خطیر آموزش بیش از پیش آشکار شده است. از آنجایی که برخورداری از دانش و مهارت کافی، شرط لازم برای حضور مستقیم مشتریان در بازار سرمایه است؛ بنابراین ترویج، توسعه و تکمیل زیرساخت آموزشی و ارائه دوره های آموزشی باکیفیت و کاربردی با بهره گیری از اساتید مجرّب و صاحب نظر، یکی از برنامه های اصلی کارگزاری آگاه بوده است.

شایان ذکر است که تا به امروز نکات آموزشی فراوانی در قالب های متنوعی نظیر مقاله، ویدئو و پست‌ های شبکه‌ های اجتماعی منتشر شده که تقریباً تمام نظام موضوعات و مسائل مربوط به بازار سرمایه را پوشش داده است. با این حال، نظر به نیاز مشتریان گرانقدر جهت دسترسی به یک مجموعه کتب الکترونیکی جامع، مدوّن، منسجم، دسته بندی شده و موضوع محور در حوزه آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس، «کتابخانه الکترونیک آگاه» با قابلیت مطالعه و نیز ذخیره سازی در موبایل، تبلت و لپ تاپ، در اختیار علاقه ‌مندان قرار گرفته است.

به این ترتیب، کتابخانه الکترونیک آگاه، به عنوان یک «کتابخانه شخصی» جامع و همیشه در دسترس و برخوردار از مباحث آموزشی متنوع و متکثر، با هدف ارائه یک مجموعه آموزشی منسجم و نظام مند به علاقه ‌مندان بازار سرمایه، راه‌اندازی شد.

هر یک از کتاب های الکترونیکی (ایبوک) آگاه، با دسته بندی مشخص موضوعی، مبحث خاصی را به مخاطبین ارائه می کنند. این دسته بندی ها شامل مفاهیم و اصطلاحات بورسی، تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، روانشناسی بازار و موفقیت فردی می ‌شوند. ضمناً تمام این مباحث نیز به دو سطح مقدماتی و پیشرفته تقسیم ‌بندی شده ‌اند تا دانش‌ پذیران ارجمند به سهولت و بر اساس یک روند اصولی با مباحث بورسی آشنا شوند. در این راستا، بارگزاری و انتشار کتب تخصصی نیز بر طبق یک برنامه دقیق زمان بندی شده صورت می پذیرد تا به تدریج این کتابخانه کاربردی، کامل‌ تر گردد.

ذکر این نکته الزامی است که این کتابخانه علاوه بر عرضه کتب تخصصی، کتاب‌ هایی را نیز در زمینه «موفقیت فردی» منتشر خواهد کرد؛ چرا که موفقیت در بورس علاوه بر دانش و مهارت تحلیل، به ویژگی ‌های شخصیتی افراد نیز بستگی دارد. در این بخش خلاصه‌ای از پُرفروش‌ترین کتاب ‌های جهان در اختیار علاقمندان قرار می گیرد؛ کتاب‌هایی در زمینه توسعه فردی، هوش مالی، مدیریت زمان و… که کمک شایانی به بهبود عملکرد افراد در تمام ساحات و ابعاد زندگی خواهند کرد.

کتابخانه الکترونیک آگاه را دنبال کنید، بخشی از زمانتان را به مطالعه و یادگیری مباحث جدید اختصاص دهید و با این روش، مسیر خود را برای تبدیل شدن به یک سرمایه ‌گذار موفق هموار کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه