مهران مدیری | جنجال همسر اول به ازدواج مجدد مهران مدیری + فیلم

مهران مدیری | جنجال همسر اول به ازدواج مجدد مهران مدیری + فیلم
کدخبر : 9803

لایو جنجالی شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری در مورد ازدواج مجدد پدرش در این صفحه ببینید .

مهران مدیری این شب ها با دورهمی در شبکه نسیم مهمان خانه های مردم است . مهران مدیری مردی کم حاشیه و پرطرفدار است . مهران مدیری برای مردم یاداور خاطرات زیادی است . لایو جالب دختر مهران مدیری در مورد مادرش را در ادامه می بینید : 

 

 

 

 

مهران مدیری و عکس جنجالی اش 

 

مهران مدیری بازیگر ،خواننده و کارگردان معروف ایرانی سال ۴۶ در تهران متولد شده است. نمایش خانگی هیولا جدیدترین سریال مهران مدیری است که در ۱۹ قسمت ساخته شده. مهران مدیری  ازدواج  کرده و متاهل است و دو فرزند به نام فرهاد و شهرزاد دارد. به تازگی برای اولین بار تصویری از مهران مدیری درکنار همسرش منتشر شده است. در قسمت زیر عکس  مهران مدیری  و همسرش را قرار داده ایم. 

 

mehran-modiri-and-his-wife-3

 

تصویری از مهران مدیری در کنار همسرش در  فضای مجازی  منتشر شده است.

 

ازدواج و همسر مهران مدیری

 

همسر مهران مدیری  فارغ التحصیل  رشته هنر و  ادبیات  است او خانه دار است و برای خودش مینویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته هایش را نداشته است. اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت های تلویزیونی اش استفاده کرده است.

 

فرزندان مهران مدیری

 

فرهاد مدیری متولد ۱۸ اردیبهشت ۱۳۷۰ می باشد. در هنرستان موسیقی یاد گرفته و سپس در خارج از کشور به دانشگاه رفته است؛ او حالا یک گروه  موسیقی  دارد و اغلب در کارهایش پدرش بعنوان آهنگساز حضور دارد. او هم در چهره و هم در شوخ طبعی به پدرش رفته است. او اهل ورزش های رزمی است و اهل دفاع شخصی؛ با پدرش هم بیلیارد  بازی  می کند. با هم کنسرت نیز زیاد می روند.

 

mehran-modiri-and-his-wife-5

 

دختر و  مهران مدیری

 

شهرزاد مدیری متولد ۱۳ بهمن ۱۳۷۵ در تهران، طراح است. فارغ التحصیل رشته طراحی لباس است، علاقه ای به بازیگری ندارد به همراه دوستانش یک برند طراحی لباس بنام لورلای دارد که صفر تا ۱۰۰ طراحی و دوخت را برعهده دارند. اما در حوزه  نقاشی  و موسیقی نیز فعالیت می کند. شهرزاد مدیری شباهت فوق العاده ای به  پدر  خود دارد. او پیش از این چندان در  رسانه  ها حضور نداشت تا اینکه در اکران خصوصی  فیلم سینمایی  “ساعت ۵ عصر” همراه با پدرش در مقابل  دوربین  عکاسان حضور پیدا کرد. وی به این شکل توانست فعالیت خود در حوزه  مد  را بر سر زبان ها بیاندازد.

 

mehran-modiri-and-his-wife-2

 

 

 

درمورد شهرزاد مدیری  دختر  مهران مدیری +عکس 

 

مهران مدیری   بازیگر  و کارگردان سینمای کشور ایران، درمورد خانواده خود سعی می کند چیزی بروز ندهد و اکثر تصویر وی همراه با خودش در فضای مجازی منتشر شده بود. شهرزاد مدیری Shahrzad Modiri کوچک ترین عضو خانواده مدیری هست. آرام و شمرده حرف می‌زند و سعی می کند که با جواب های کوتاه، این آرامش را بعنوان خصلت ذاتی اش به ما معرفی کند.

 

اما برق چشمانش و لحظاتی که با برادرش اختلاف نظر پیدا می کند، دستش را رو می کند و معلوم میشود که  هوش  و نبوغ خانوادگی به همراه آن انرژی ژنتیک، به او هم رسیده. به محض ورود به دفتر ما یکی از مجله های شماره گذشته را برمی دارد و با توجه ورق میزند، یکی از  عکس  های پدرش در  سریال  «مرد هزار چهره» را می‌بیند

 

درباره شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری +عکس

 

و طوری که ما نشنویم به فرهاد می‌گوید:« نگاه کن شبیه بقال‌ها شده!» و بعد میخندد.  دختر   مهران مدیری ، تمام کارهای پدرش را دنبال می کند و جزو مخاطبان اصلی سریالهای خنده دار او هست.

 

گفتگوی شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری

 

شهرزاد تمام کارهای  مهران مدیری  را دیده و از بین انها «شب های برره» را بعنوان برترین کار پدر گزینش می کند.  دختر  ظاهرا ساکت و سربه زیری که روبه روی ما نشسته اعتراف می کند که برخی مواقع مچ پدرش را میگیرد و به دلیل اشتباهات در کارهایش به او تذکر میدهد:« سر  سریال  باغ مظفر از یکی از قسمت ها خوشم نیامد

 

به پدرم گفتم و او هم گفت درستش می کنم». شهرزاد یازده سال اکثر ندارد اما در این مدت تمام  سریال ‌های پدرش را موبه  مو  دنبال می کرده و حتی گاهی اوقات هم برای نزدیکی اکثر به پدری که همۀ وقت} سرکار هست با او به پشت صحنه  سریال  ها می‌رود:« سر پاورچین و باغ مظفر با بابام به پشت صحنه رفتم.

 

درباره شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری +عکس

 

اونجا تمام مدت دنبال شقایق دهقان بودم».  دختر   مهران مدیری  بودن برای شهرزاد مهمترین اتفاقات زندگی هست. او گاهی اوقات از این ماجرا حسابی لذت می‌برد و گاهی اوقات هم نه.« هم مفید هست و هم بد. گاهی اوقات آن قدر سؤال می پرسند که آدم اذیت می‌شود».

 

شهرزاد با کمک برادرش و گرچه  هوش  ذاتی اش راه و روش مناسبی برای برخورد با این سؤالات پیدا کرده. اگر از شهرزاد مدیری درمورد پدرش، خانواده و هر مسئله خصوصی دیگری بپرسید؛ او یا جواب نمی‌دهد یا این که با جواب های نصفه و نیمه پشیمان‌تان می کند.

 

اما اگر فکر می‌کنید که این سختی ها وی را از  دختر  مدیری بودن خسته کرده، کاملا در اشتباه‌اید، چون:«‌همه ی  مهران مدیری  را دوست دارند. من هم.

 

درباره شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری +عکس

 

چون پدرمه، در تلویزیون می بینمش و کارهایش را دوست دارم و گرچه یک جاهایی هم به‌ درد میخورد». بله، مهمترین نکته همین هست. چه کسی بدش می‌آید که به اردو برود و معرفی خانم مدیر باعث شود تا با یک بغل جایزه به منزل برگردد؟ شهرزاد این ماجرا را با ذوق تعریف می کند و بعد میگوید که تا به حال کاری نکرده که  مهران مدیری  به مدرسه دخترش برود.

 

در تمام مدتی که شهرزاد حرف می‌زند، فرهاد با سکوت به خواهرش و حرف هایش گوش می‌دهد و وقتی حرف به شیطنت شهرزاد میرسد، برخلاف نظر شهرزاد سرش را بالا می اندازد.شهرزاد صحبت هایش را قطع می کند و نگاه معنی داری به برادرش می اندازد و میگوید:« شیطان هستم ولی سر کلاس های مهم درس گوش می‌دهم».

 

ارتباط این خواهر و برادر عجیب و بامزه هست. فرهاد در تمام مدت گفت و گو سعی می کند با حفظ استقلال خواهرش، مواظب او باشد. در منزل مدیری، همۀ با هم مفید میباشند و شهرزاد بعنوان  دختر  کوچک خانواده با همه ی احساس راحتی و نزدیکی می کند.

 

درباره شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری +عکس

 

دختر کوچک  مهران مدیری ، از پدرش بعنوان یک هم‌ بازی  مفید در وسطی و گل کوچیک حرف می‌زند و وی را بعنوان نخستین آدمی که در زمان قهر برای آشتی پیش قدم می‌شود، معرفی می کند.معمولا در این جور مواقع، شهرازد به اتاقش میرود و پدر مجبور هست که به اتاق او برود و گاهی با توضیح منطقی و گاهی هم

 

با قربان صدقه رفتن، دختر کوچک را راضی کند. شهرزاد مدیری از همین زندگی ساده و پر از دوستی در کنار خانواده اش لذت می‌برد، در حال حاضر سرگرم مدرسه،موسیقی و نقاشی هست و قصد  بازیگر  شدن هم ندارد. اگر پدرم بخواهد برای او  بازی  می کنم اما هیچوقت  بازیگر  نمی‌شوم.

 

درباره شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری +عکس

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۲ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی