طلاق علی دایی از همسر دومش | ازدواج سوم علی دایی

علی دایی از همسرش شکایت کرد / تهدید علی دایی علیه همسرش + عکس

کدخبر : 22212

علی دایی از همسرش بر سر حضانت فرزند خود شکایت کرده است . این خبری بود که در فضای مجازی منتشر شده و حواشی زیادی در مورد علی دایی به وجود آورده است .

به گزارش رصداقتصادی : علی دایی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران است او سال ها در تیم ملی فوتبال بازی کرده است و تا چند وقت پیش نیز آقای گل جهان بود . علی دایی در پرسپولیس در قامت مربی و بازیکن نیز حضور داشته است او از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس محسوب می شود . علی دایی افتخارات ملی و باشگاهی زیادی دارد . اما حواشی و شایعات از زندگی دایی دور نبوده است و به تازگی یک شایعه جدید نیز مطرح شده است که علی دایی بر سر حضانت دخترش با همسرسابقش مشکل دارد اما صحت این خبر هنوز تایید نشده است و علی دایی نیز به این موضوع واکنش نشان نداده است .

علی دایی

علی دایی اسطوره فوتبال ایران و جهان است. علی دایی 2 بار ازدواج کرد. علی دایی دختری به نام دنیز از همسر سابق خود دارد. ظاهرا علی دایی و همسر سابقش بر سر حضانت دخترشان دعوای حقوقی دارند. در ادامه جزئیات این موضوع را درباره دختر علی دایی می خوانید.

بسیاری نورا را تنها دختر علی دایی می دانند، اما در واقع علی دایی به غیر از نورا فرزند دیگری دارد که عکس و نام او کمتر در رسانه‌ها منتشر شده است.

فرزند دیگر علی دایی که این یکی هم دختر است «دنیز» نام دارد و حاصل ازدواج نخست و البته نافرجام علی دایی است.

«دنیز» ۹ساله هم اکنون به همراه مادرش در لندن زندگی می‌کند و سالی یک بار برای دیدن پدرش به ایران می‌آید.

دعوای حقوقی بر سر دنیز

چندی قبل نیز سایت‌های خبری بدون نام بردن از علی دایی نوشتند: مربی مشهور درخواست گرفتن حضانت دخترش از همسر سابقش را کرده و پیام داده که این ماجرا حتی اگر به مطبوعات و رسانه‌ها هم کشیده شود و آبروی او را به مخاطره بیندازد باز هم دست نمی‌کشد پس بهتر است همه چیز مسالمت‌آمیز حل شود.

البته بر طبق اخبار منابع موثق، همسر سابق این مربی مشهور هم پیغام داده که وی برود از طریق شکایت، خواسته‌ی خود را مطرح کند؛ چرا که به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد دخترش نزد این مربی و همسر سابقش زندگی کند.

آتش در زندگی خصوص علی دایی | افشاگری همسر علی دایی

علی دایی که در ازدواج اول خود ناموفق بود حالا پس از چندین سال از این  ازدواج نافرجام ماجرای جنجالی به راه افتاده است. مونا فرخ آذری  همسر دوم علی دایی و مادر نورا دایی در پی بحث های رسانه ای علی دایی  و محمد مایلی کهن در برنامه نود سال گذشته، علی دایی برای چندمین بار از مایلی کهن شکایت کرد که پس از چند روز وقفه، رای دادگاه تجدید نظر محمدمایلی کهن صادر شد و قاضی حکم به اجرای ۴ماه زندان تعزیری مایلی کهن داد. علی دایی در مورد این پرونده گفته بود:«به جان  نورا  نمی بخشم» و مایلی کهن بعد از اینکه فهمید حکم تایید شده گفت :«به جان  دنیز  نمی بخشم». فوتبالیست پیشکسوت ایران اسلامی علی دایی که در ازدواج اول خود ناموفق بود حالا پس از چندین سال از این ازدواج نافرجام ماجرای جنجالی به راه افتاده است. این موضوع طی هفته های اخیر مورد توجه برخی رسانه قرار گرفته است و در فضای مجازی بازتاب های بسیاری داشته؛ اما سایت شماره یک نمی‌تواند صحت این موضوع و واشی آن را مستقلاً تأیید نماید.

دنیز دختر اول  علی دایی  است که با نورا خواهر ناخوانده است. همین ماجرا، جرقه ای بود تا اینکه ماجرای  همسر دوم علی دایی  و دختر ۹ ساله اش ( دنیز ) بر سر زبان ها بیفتد.

علی دایی

علی دایی و همسر

بسیاری نورا رو تنها  دختر علی دایی  میدانند، اما در واقع  علی دایی  در گذشته یکبار ازدواج کرده و از همسر سابق خود دختری بنام دنیز دارد. دایی به غیر از نورا فرزند دیگری دارد که عکس و نام او کمتر در رسانه ها منتشر شده است. فرزند دیگر علی دایی که این یکی هم دختر است “دنیز” نام دارد و حاصل ازدواج نخست و البته نافرجام علی دایی است. “دنیز” ۹ ساله هم اکنون به همراه مادرش در لندن زندگی می کند و سالی یک بار برای دیدن پدرش به ایران می آید.

چندی قبل نیز سایت های خبری بدون نام بردن از علی دایی نوشتند: مربی مشهور درخواست گرفتن حضانت دخترش از  همسر  سابقش را کرده و پیام داده که این ماجرا حتی اگر به مطبوعات و رسانه ها هم کشیده شود و آبروی او را به مخاطره بیندازد باز هم دست نمی کشد پس بهتر است همه چیز مسالمت آمیز حل شود.

دختر علی دایی

البته بر طبق اخبار منابع موثق،  همسر  سابق این مربی مشهور هم پیغام داده که وی برود از طریق شکایت، خواسته ی خود را مطرح کند؛ چرا که به هیچ عنوان اجازه نمی دهد دخترش نزد این  مربی  و همسر سابقش زندگی کند.

علی دایی

علی دایی باعث اخراج کارمند بیمارستان شد؟

خبرهایی درباره اخراج کارمند یکی از بیمارستان‌های تهران به‌خاطر عکس گرفتن با علی دایی دست به دست می‌شود اما ماجرا چیز دیگری است.

 «اخراج کارمند بیمارستان نیکان تهران به خاطر عکس گرفتن با علی دایی». این خبری است که طی یکی دو روز گذشته در فضای مجازی دست به دست می‌شود اما بیانیه رئیس این بیمارستان چیز دیگری می‌گوید.

طبق بیانیه‌ای که مدیراجرایی بیمارستان نیکان تهران منتشر کرده، خبر اخراج کارمند این بیمارستان به خاطر عکس گرفتن با علی دایی درست نیست.

چند روز پیش عکسی از علی دایی در یکی از بیمارستان‌های تهران منتشر شد. برخی مدعی شدند شخصی که کنار علی دایی ایستاده، کارمند بیمارستان بوده و حالا به‌خاطر انتشار عکس خصوصی از شهریار، از کار برکنار شده است.

اما بیانیه مدیران بیمارستان نیکان مشخص می‌کند این شخص فردی عادی بوده و ارتباطی با پرسنل این مجموعه ندارد.

علی دایی سه دهه بعد از برخورد شدید با دروازه‌بان تیم ملی بحرین در بازی‌های جام ملت‌های آسیا 1994، هفته گذشته برای سومین بار طحال خود را عمل جراحی کرد. 

چکیده ای از بیوگرافی علی دایی:

نام و نام خانوداگی: علی دایی

تاریخ تولد:  ۱ فروردین ۱۳۴۸

محل تولد:  اردبیل، ایران

قد:  ۱۹۳ سانتی‌متر

پست: مهاجم

بیوگرافی علی دایی:
علی دایی (زادهٔ ۱۴ بهمن ۱۳۴۸، شناسنامه: ۱ فروردین ۱۳۴۸ در اردبیل) بازیکن سابق و مربی فوتبال، تجارت‌پیشه و کارآفرین ایرانی است. او مٶسس و مدیرعامل شرکت پوشاک ورزشی دایی است.دایی بهترین گلزن تیم ملی و یکی از بهترین مهاجمان تاریخ جام ملت‌های آسیا به‌شمار می‌رود. که در دوران حرفه‌ای فوتبال خود با زدن ۱۰۹ گل در ۱۴۹ بازی ملی، رکورد بیشترین گلِ زده در بازی‌های ملی فوتبال مردان جهان را به‌دست‌آورد.
علی دایی در محله جیرال و خانواده ای پرجمعیت به دنیا آمد. علی دایی چهار برادر دارد.

علی دایی

تحصیلات علی دایی
علی دایی در سال 1366 در رشته مهندسی عمران، دانشگاه شریف پذیرفته شد ولی به دلیل بازی فوتبال در گزینش ورودی به دانشگاه ناکام ماند.
ولی در ادامه فارغ التحصیل لیسانس مهندسی متالوژی از دانشگاه صنعتی شریف و فوق لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه آزاد و دانشجوی دکترای واحد علوم تحقیقات رشته جامعه‌ شناسی ورزش شد.
ازدواج علی دایی
علی دایی بعد از فوت پدرش در سال 81 با دختری بنام مریم که از آشنایان دورشان بود ازدواج کرد و صاحب دختری بنام دنیز شد اما این وصلت سرانجام بعد از مدت کوتاهی به طلاق منجر شد. دنیز به همراه مادرش سالهاست در آمریکا زندگی می کند.
علی دایی در اول بهمن ماه ۱۳۸۳ برای دومین بار ازدواج کرد و در سال ۱۳۸۴ در خصوص شیوه آشنایی با همسر علی دایی و خصوصیات شریک زندگیش گفت: همسرم از آشنایان دور خانوادگی ما می باشد، مادرش اردبیلی و پدرش تبریزی است و بزرگ شده تهران می باشد. مشخصات کامل یک دختر آذربایجانی را دارد و لیسانس صنایع غذایی می باشد، او هشت سال از من کوچک تر است.

علی دایی

دومین فرزند علی دایی در سال ۱۳۸۸ به دنیا آمد. دختری با نام نورا که علی دایی به وی بسیار علاقه دارد و می گوید:دوست دارم نورا به همه چیز برسد. 

علی دایی فوتبال حرفه ای خود را از تیم استقلال اردبیل شروع کرد و سپس به تیم بانک تجارت رفت و از آنجا به تیم ملی ایران دعوت شد و در نهایت به باشگاه تیم پرسپولیس تهران پیوست و فوتبال خود را در این تیم ادامه داد. به خاطر عملکرد خوب علی دایی در تیم ملی و تیم پرسپولیس پیشنهادهای زیادی از تیم های خارجی دریافت کرد.

وی بعد از بازی برای تیم های السد قطر و آرمنیابیله فلد آلمان، به عنوان اولین بازیکن ایرانی در تیم بایرن مونیخ آلمان بازی کرد و همراه این تیم موفق به قهرمانی در بوندسلیگا شد. سپس بعد از بازی در تیم های هرتابرلین و الشباب امارات دوباره به تیم سابق خود، پرسپولیس تهران برگشت و با این تیم در سال ۱۳۸۲ عنوان آقای گل لیگ برتر ایران را کسب نمود. علی دایی در ۱۴۹ بازی ملی که داشت، بیش از از ۱۰۰ گل ملی به ثمر رساند و لقب بهترین گلزن جام ملت های آسیا در سال ۱۹۹۶ را دریافت کرد. وی همچنین به عنوان بهترین گلزن در بازی های آسیایی ۱۹۹۸ بانکوک و بازیکن سال آسیا در سال ۱۹۹۹ نیز شناخته شد.

علی دایی

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه