دعوای رامانا سیاحی با پدرش + عکس

کدخبر : 22586

بعد از انتشار تصاویر و مدارک رابطه رامانا سیاحی بدل ایرانی و امیر تتلو ظاهرا پدر رامانا از این موضوع عصبانی شده است.

رامانا سیاحی دختر ایرانی بدل آنجلینا جولی است که ادعا می شود وقتی امیر تتلو در ایران بوده با او رابطه داشته است و یکی از آهنگ های امیر تتلو که در آن به اسم آنجلینا جولی اشاره می شود مربوط به همین رابطه است.

حالا ظاهرا پدر رامانا سیاحی به او زنگ می زند و از این حاشیه ها عصبانی است ولی رامانا جواب او را نمی دهد و ادعا می کند که توسط او شکنجه می شده است ! در تصویر زیر متنی که خطاب به پدرش گفته است را ببینید.

رامانا سیاحی

پدر جانباز رامانا سیاحی و دروغ او

جالب اینجاست که رامانا سیاحی دختر ایرانی بدل آنجلینا جولی قبلا در یک مصاحبه عنوان کرده بود که پدرش جانباز است و احترام زیادی برای او قائل است و عجیب است که الان ادعای دیگری را مطرح می کند و از شکنجه شدن توسط او صحبت می کند. رامانا سیاحی می گوید برای اینکه شبیه به خانم جولی شود عمل نکرده است ولی این ادعای او همان نقطه ای است که باعث به وجود آمدن حاشیه شده است. یعنی مردم قبول دارند که او شباهت زیادی به خانم آنجلینا جولی ستاره مشهور سینمای جهان دارد ولی می گویند برای اینکه شبیه او شود عمل زیبایی انجام داده که خود خانم رامانا سیاحی این ادعا را رد می کند و می گوید تلاشی برای شبیه بودن به او انجام نداده ام. دانش آموخته رشته گرافیک می باشد، به دلیل شباهت طبیعی خود به آنجلینا جولی بسیار مورد توجه قرار گرفته و حالا کار مدلینگ می کند و تجربه بازیگری هم دارد. نام اصلی اش خدیجه سیاحی می باشد، اما بخاطر زندگی در فرانسه و حالا که ساکن کشور کانادا می باشد نام خارجی رامانا را برای خود انتخاب کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران میخوانند