همسران فریبا نادری | رقص فریبا نادری | ماشین میلیاردی فریبا نادری

بازیگر سریال ستایش به همراه بادیگارد هایش + فیلم

کدخبر : 22641

ویدیوی جالب از بادیگارد های فریبا نادری جنجالی شد .

به گزارش رصداقتصادی : فریبا نادری بازیگر جنجالی سینما و تلوزیون است که به تازگی چند استوری در فضای مجازی منتشر کرده است . فریبا نادری در فضای مجازی با شایعاتی روبرو بود که به آن ها پاسخ داده است . ازدواج فریبا نادری نیز از حواشی ای بود که حسابی این بازیگر را سر زبان ها انداخت . او در واکنش به شایعه بادیگارد داشتنش یک استوری منتشر کرد که به سرعت وایرال شد . در ادامه بیوگرافی فریبا نادری و زندگی خصوصی اش را می خوانید . استوری او نیز در ویدیوی زیر مشاهده کنید . 

خبرداغ : رقص دختر مهران غفوریان / آرایش غلیظ همسر مهران غفوریان + فیلم

زندگینامه فریبا نادری و همسرش(Fariba Naderi)

نام اصلی : فریبا نادری

متولد : 23 فروردین 1363 تهران

زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون

پیشه : بازیگر

مدرک تحصیلی : رشته گرافیک

سالهای فعالیت : 1382 تاکنون

همسران : مسعود رسام (فوت کرده) مهرداد طباطبایی(همسر جدید) 

فرزندان : یارا طباطبایی

فریبا نادری

بیوگرافی کامل فریبا نادری

فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 در تهران ، بازیگر است.بیوگرافی فریبا نادری بازیگر و همسرش(اول و دوم) + فرزندان

فارغ التحصیل رشته گرافیک است ، فوت همسرش زندگی را برایش سخت کرد . خودش در یک خانواده شش نفری بدنیا آمده است. 

خبرفوری : مبلغ یارانه انفجاری شد / یارانه سه برابری در جیب مردم + مبلغ جدید یارانه

عشق بازیگری

از همان کودکی همیشه عشق بازیگری و فیلم بودم.

دوست داشتم جای قهرمان هایی باشم که دوستشان دارم این علاقه همیشه با من بود و حتی در دوران راهنمایی که تحصیل می کردم پیشنهاد اجرای برنامه نیمرخ به من داده شد اما خانواده ام مخالف بودند و نشد با وجود علاقه ام به بازیگری در دانشگاه گرافیک کامپیوتر خواندم؛ به خاطر اینکه خانواده میانه خوبی با این هنر نداشتند.

نقش پری سیما در ستایش 3

او که در سریال ستایش 2 بازی کرده است ، در سریال ستایش 3 هم در نقش پری سیما بازی کرده است.

فریبا نادری

دختری که عاشق فوتبال بود

در کودکی پای تمام بازی ها و کارهایم برادرم حمید بود به خاطر او شیطنت هایم هم پسرانه شده بود به جای عروسک عاشق توپ چهل تکه بودم و توی کوچه با بچه ها هفت سنگ و فوتبال بازی می کردم.

آشنایی با مسعود رسام

فریبا نادری درباره آشنایی اش با زنده یاد مسعود رسام می گوید : یادآوری روزهای آشنایی مرا اذیت می کند ما سر یک کار با هم آشنا شدیم اما ارتباط و ازدواج مان ربطی به کار نداشت.

فریبا نادری

ازدواجی با مردی که میدانست سرطان دارد

بعد از آشنایی با مسعود رسام و گذشت زمان حس می کردم که او احساس خاصی نسبت به من دارد. مسعود عاشقم شده بود و یک روز آن را بر زبان آورد. من هم در مقابل عاشق شدم.

یعنی او من را هم عاشق کرد. بعد از دوران عاشقی تصمیم گرفتیم که با هم ازدواج کنیم ، شاید خیلی ها فکر کنند من از بیماری او خبر نداشتم که تن به این ازدواج دادم اما این جور نبود؛ من از سال 83 می دانستم که مسعود سرطان دارد ، سال 85 که با من ازدواج کرد دکترها می گفتند : کمتر از شش ماه دیگر سرطان کار خودش را خواهد کرد اما معجزه عشق ، امید و همنشینی با هم باعث شد که تا سال 88 با سرطان بجنگد.

مسعود رسام و همسر دوم!

مسعود رسام متولد 1336، تهران کارگردان و تهیه کننده بود.

در مورد ازدواج اش با فریبا نادری یک نقطه بازگو نمیشود و آن ازدواج اول وی میباشد ، دلیل این موضوع هم مصاحبه فریبا نادری است که همواره از دنا رسام بعنوان دختر مسعود رسام یاد میکند و نه دخترشان! اطلاعاتی در مورد همسر اول مسعود رسام نیست.

فوت مسعود رسام

در تاریخ 10 آبان ماه 1388 در بیمارستان لاله تهران در پی بیماری سرطان خون درگذشت.

فریبا نادری

ازدواج مجدد

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان پس از 8 سال از درگذشت مسعود رسام همسر سابقش ، با مهرداد طباطبایی از فعالان حیطه لبنیات ازدواج کرد و در سوم اسفند 1396 یک دختر به نام یارا به دنیا آورد.

ماجرای ازدواج

من و برادرم همسایه سام درخشانی بودیم. به واسطه سام درخشانی ، قرار شد با همسرم ملاقات کنم. اولین بار که همدیگر را دیدیم ، ایشان گفت من قصد ازدواج ندارم؛ منم سریع گفتم اتفاقاً منم همینطور (خنده). او نمی دانست من بازیگر هستم؛ من کلی گریه کردم و گفتم جوونی ام را گذاشتم و .... در نهایت ازدواج کردیم.

خر و پف کردن

من خروپف می کنم اما راستش دکتر رفتم و دیدم هزینه درمان آن بالا است. با خودم گفتم من که صدای خر و پفم را نمی شنوم پس برای چه این قدر هزینه کنم! این بود که دیگر پیگیر درمان نشدم.

تاثیر مادر شدن در بازیگری

بعد از مادر شدنم حتی در بازی هایم هم به مادری فکر می کنم و حس بازی کردنم در نقش مادر را روان تر می کند و بهتر می توانم با بازیگر کودک نقش مقابلم ارتباط برقرار کنم که نمونه اش هم سریال «از سرنوشت» بود.زندگی من به دو فصل قبل از تولد فرزندم و بعد از آن تقسیم شده است و ترجیح می دهم در هر شرایطی کنار دخترم باشم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه