سارا و نیکا

توهین سارا و نیکا به مردم با سبک بهاره رهنما + فیلم

کدخبر : 23099

ویدیوی جدید سارا و نیکا در اینستاگرام جنجالی شد .

سارا و نیکا حواشی زیادی به پا کردند . سارا و نیکا دوقلوی های جنجالی پایتخت با انتشاریک ویدیو و متن عجیب در اینستاگرام حاشیه ساز شدند . در ادامه ویدیوی سارا و نیکا را می بینید .

تاکید عجیب سارا و نیکا فرقانی دوقلوهای پایتخت به چشم هایشان سوژه رسانه ها شده است.

اگر سارا و نیکا هزار عکس در کل اینترنت داشته باشند بیش از 900 تای آن زوم شده روی چشم های آنهاست ! اصرار عجیبی که آنها روی چشم های خود دارند بی سابقه است و این درحالی است که چشم های آنها خیلی طبیعی و معمولی است.

سارا و نیکا فرقانی اخیرا دوباره سوژه برنامه های تلویزیونی شده اند و برخی کارشناسان بر سر بخشش و یا تنبیه هنری آنها با هم بحث کرده اند. برخی معتقد هستند که همینجا باید جلوی رفتار آنها را گرفت و به تلویزیون برگردند ولی برخی دیگر می گویند آنها دیگر رسما شاخ مجازی شده اند و نمی توانند به تلویزیون بازگردند. البته یک سری هم عقیده دارند که بازی انها خیلی ضعیف است و کلا فارغ از حاشیه هایشان به تلویزیون برنگردند بهتر است.

سارا و نیکا

نظر سارا و نیکا درباره انتشار تصاویر خصوصی آنها

تا به امروز سارا و نیکا فرقانی تصاویر منشوری منتشر شده از خودشان را تایید نکرده اند و می گویند که آنها ساختگی است. سارا و نیکا در واکنش به انتشار تصاویر منشوری از خودشان که در خارج از کشور که باعث حذف آنها از سریال پایتخت شد اعلام کردند که این تصاویر فتوشاپ است ویک فردی شغلش این هست که آنها را زمین بزند. سارا و نیکا طرفداران بسیار زیادی در اینستاگرام دارند که اکثر آنها زیر 18 سال است و طرح چنین مسائلی قطعا اخلاقی نیست. سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

سارا و نیکا

چگونه سارا و نیکا معروف شدند ؟

در سریال پایتخت بازیگران زیادی بازی کردند ولی سارا و نیکا شهرت زیادی را به جیب زدند. شاید سریال پایتخت به هیچکس اندازه سارا و نیکا بال برای پرواز نداد ! این را از این جهت می گوییم که شاید مثلا بگویید بهرام افشاری با پایتخت خیلی معروف شده است... این صحبت درست است ولی او سالها تئاتر بازی کرده و بعد از آن هم چندین فیلم دیگر بازی کرده است اما سارا و نیکا فقط سریال پایتخت را در کارنامه خود دارند که به گفته برخی مردم نقش خاصی هم نداشته اند. هرچند سارا و نیکا از سریال پایتخت حذف شدند ولی اگر هیچوقت دیگر نقشی نداشته باشند و بازی نکنند به اندازه خیلی از بازیگرانی که سالها در تلویزیون و سینما کار می کنند فالوور جمع کرده اند ! آنها حالا می توانند در اینستاگرام به شهرت خود ادامه دهند و از این جهت چیزی را از دست نداده اند. تازه حاشیه های منتشر شدن عکسشان هم برای آنها محبوبیت بسیار بیشتری آورده به گونه ای که اگر آن اتفاق نمی افتاد شاید هیچوقت اینگونه دیده نمی شدند. 

زندگینامه سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سارا و نیکا

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

شهرت

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

سارا و نیکا

خانواده و مهاجرت

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

سارا و نیکا

بازی فقط در پایتخت

مادر سارا و نیکا :راستش باخانم غفوری (تهیه کننده) و آقای مقدم قرار گذاشتیم هرسال که سریال پایتخت ساخته بشه سارا ونیکا را بیاوریم ایران تا بازی کنند و بعد به سوئد بازگردند.

فقط درس

فعلا نمی خواهیم بچه ها بازیگر شوند زیرا الان در مرحله ای هستند که باید درس بخوانند و بازی در پایتخت برایشان کافی است.

سارا و نیکا

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

 • ناشناس
  1

  ادددااتککنن

 • ناشناس
  4

  سارا نیکا بیعدب خر👿👿👿👿😡😡😡😡

 • بنده خدا
  1

  امیدوارم خدا به اندازه ظرفیتت بهت بال وپــــــــربده همین

 • هانی
  2

  دوتا پپه بودن توپایتخت دیالوگ نداشتن.خیلی شل حرف میزنن چیه .همون بهترک نباشن.نوک دماغاشونم عمل لازمه

 • سعید
  7

  آخه من موندم ساراو نیکا چکار کردن اونا هم مثل تمام مردم دیگه دارن زندگی میکنن چرا الکی حرف میندازین تیپ و لباسشونم از من وتو با حجابتره شما برین زمین خودتو بیل بزن نزارین یکی دیگه بیل بزنه بخدا زشته بخدا عیبه اگه بفهمی منظورم چی بود خوبه

  • نازنین
   1

   واقعا داداش براووو گل گفتی ما دخترای ایرانی حالا تیپ و حجابشون بماند اتفاقاً خیلی محجبه و محجوب به حیا هستن سارا و نیکا

  • مهرناز
   0

   درست میگی😎

 • ناشناس
  2

  میشه بگین چه توهینی کردن.

 • ناشناس
  0

  دوتا دیوونه نه لف هم 😡

  خرم نمیخواد مغز اینارو بخوره

  میگه دیوونه میشم🤣

 • ناشناس
  1

  💩💩💩😈😈👿🤬🤬😡😤😠

 • ناشناس
  0

  ملت بیکار،اخه اینها ادم هستند

 • ناشناس
  0

  خدایی اینا درسم میتونن بخونن که به خاطرش رفتن اونجا

 • ابراهیم اعظمی مهراباد
  0

  اگه این خبر نگار ها بزارن اونا دارن زندگی عادی خودشان را میکنن

 • ناشناس
  0

  بابا شما خیلی خفن هستی

 • السا جعفری
  0

  دو تا پت ومت که چشماشون از حدقه زده بیرون

 • حیدر
  0

  یعنی چی ول کنیداین مسخره بازیهارو...عجب عجب.

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه