نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی ، متین ستوده ، لیندا کیانی در بالماسکه + تصاویر

کدخبر : 23637

استایل جالب بازیگران زن در مراسمی عجیب در تصاویری پخش شد.

نیوشا ضیغمی بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است . نیوشا ضیغمی به تازگی در بسیاری از تبلیغات عجیب اینستاگرام حضور دارد . در ادامه تصاویر نیوشا ضیغمی در تصاویر افتتاحیه یک مرکز زیبایی مشاهده می کنید . بازیگران دیگری نیز در این مراسم حضور داشتند . عکس این بازیگران از جمله نیوشا ضیغمی در افتتاحیه سالن زیبایی حواشی جالبی در نوع خود داشت .

نیوشا ضیغمی

به تازگی تصاویری از بازیگران خانم و البته قرتی سینما منتشر شده که با ظواهری بزک شده و خاص در یک ایونت سالن زیبایی دعوت شده اند.

این روز ها با شرایطی که در اینستاگرام به وجود آمده بسیاری از خانم ها به سمت و سوی استایل و میکاپ های خفن و متفاوت رفته اند. حتی خانم های خانه دار و مردم معمولی هم به نوعی تو این موارد در رقابت هستند و هر روز چیزی از فضای مجازی یاد می گیرند!

نیوشا ضیغمی

 البته این موضوع تنها مختص ایرانیان نیست و در همه جای دنیا تیپ و آرایش های خاص ترند شده، اما خانم های ایرانی چون در محدودیت حجاب هستند کمی خنده دار این حرکت را می زنند!

 

حالا این ها به کنار بازیگران ما در هر سنی شدیدا در این راه افتاده اند و راه به راه در سالن های آرایشی و مطب های پزشکی برای عمل های زیبایی هستند. البته تنها برای تغییر چهره و استیل خودشان نیست و کسب درآمدی بالا از این طریق دارن که برای معرفی فلان سالن یا مزون یا مطب میروند! در ادامه نمونه ای از آن را مشاهده می کنید که تصاویری از حضور هنرمندان قرتی در ایونت سالن زیبایی منتشر شده است.

در این ایونت همانطور که مشاهده می کنید لیندا کیانی، نیوشا ضیغمی، شبنم قلی خانی، متین ستوده نیز حضور دارند. نیوشا خانم که از میان خانم های بازیگر بسیار اهل این چیزا هست و زیاد هم در این فضا ها دیده می شود.

نیوشا ضیغمی

در این تصاویر خانم ها یکی از یکی داف تر هستند و با رنگ و لعاب هایی که به چهرشان داده اند به کلی تغییر کردند. اما چیزی که نظر کاربران را به خود جلب کرد رفتن بازیگران به سمت ظواهر پلنگ طور و چیتان پیتان شده است که خیلی هم در این حوزه با هم رقابت دارند و دیگر سادگی گذشته خود را از دست داده اند.

الانم که دیگه فصل سرماست و خانم ها اگر سردشان هم نباشد برای جذابیت بیشتر استایلشان از بوت های خفن استفاده می کنند.

اما چیزی که در نظرات کمی مورد تمسخر قرار گرفت تیپ خانم سبز پوش است که کاربری نوشته بود: فقط اون سبزه که تلاشش در جهت خز بودن ستودنیه!

کاربر دیگری هم نوشت: عجب بساطی شده این مملکت. فقط ظاهر مهم شده. کمتر ادمی برای بهبود شعورش تلاش میکنه، شبیه مهمونی بالماسکه اس آخه این لباسا چیه آخه

نیوشا ضیغمی

اما تبلیغات عجیب نیوشا برای درآمد

نیوشا ضیغمی سلطان تبلیغات عجیب و غریب است و سعی دارد تا خیلی ریز و شیک این کار را انجام دهد. البته او در صفحه شخصی خودش این کار را زیاد نمی کند و اگر هم انجام دهد همانند تبلیغ چمدان های یک برند چند ساعتی آن را پست کرده و بعد برمی دارد.

نیوشا ضیغمی

خیلی وقت ها هم مدل می شود و با حضور در مزون ها و قر و اطوار جلوی آینه تبلیغ آن پیج و یا مزون را انجام می دهد. در ادامه نمونه ای از آن را مشاهده می کنید که الهام حمیدی و نیوشا در آن دیگر خِبره شده اند.

ناگفته نماند خیلی از هنرمندان هم مانند ترانه علیدوستی، الناز شاکردوست و... تبلیغات انجام نمی دهند مگر اینکه برای کمپین های اجتماعی یا مسائل مربوط به فیلم های خودشان باشد.

 آیفونی که رفت تو چشم همه!

اما موردی هم از لاکچری بازی لیندا خانم کیانی بگیم که مدتی پیش با انتشار تصویر زیر کپشنی نا مفهوم نوشت. ظاهرا خانم بازیگر بیشتر خواسته تا گوشی آیفونش را در چشم کاربران و یا همکارانش فرو کند تا اینکه پستی مفهوم دار بگذارد.

نیوشا ضیغمی

کاربری هم در پاسخ به این تصویر نوشت:

منکه نفهمیدم چی گفتی خانم کیانی ولی آیفونت به شدت مفهوم تصویر رو رسوند نوش جونت ما هم به دلیل گرون شدن گوشی داریم گوشی های قدیمیمون رو چسب می زنیم و جلد می گیریم چون اگه اتفاقی براش بیفته به فنا میریم...

در کل هنرمندان به خصوص خانم ها می توانند در چنین زمینه هایی فعالیت داشته اشند کم کم بازیگری را کنار گذاشته و به این سمت روانه شده اند که البته برایشان بد هم نشد که هیچ خیلی هم خوب شد.

بازیگرانی مثل بهاره رهنما دقیقا از طریق همین فضای مجازی و تبلیغات و قر و فر هایش توانست به چنن ثروتی برسد و در آخر هم خود را زحمتکش خطاب کند و مردم را بی دست و پا!

نیوشا ضیغمی

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
‍‍‍
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    به شما چه ربطی داره که کی تو آغوشه کیه!!؟
    کارو زندگی ندارید