سحر ولدبیگی

چهره داغون و پیر سحر ولدبیگی و همسرش | سحر ولدبیگی پژمرده شد

کدخبر : 24195

سحر ولدبیگی و نیما فلاح در بغل هم

به گزارش رصداقتصادی : سحر ولدبیگی بازیگر کم کار سینما و تلوزیون است . سحر ولدبیگی در سریال های مهران مدیری درخشید و چهره شد . سحر ولدبیگی متاهل است و همسرش نیما فلاح می باشد او نیز بازیگر است و در کارهای فلورا سام شناخته می شود . در ادامه عکس جالب از سحر ولدبیگی و همسرش را می بینید که مورد توجه کاربران قرار گرفته است این زوج بسیار پرانرژی هستند و به شیطونی پشت صحنه فیلم ها و سریال ها معروف هستند اما موهای سفید و چین چروک روی صورت یب باعث واکنش جالب کاربران اینستاگرام شد .

سحر ولدبیگی

بازیگران  زیادی به واسطه کارشان با یکدیگر اشنا شده اند و ازدواج کرده اند. اگرچه برخی از زندگی بازیگران دوام زیادی نداشته است اما برخی از بازیگران زندگی شاد و عاشقانه ای کنار هم دارند. بازیگرانی که زن و شوهرند را بیشتر بشناسید.

سحر ولدبیگی

بازیگرانی که زن و شوهرند

الهام کردا همسر سعید چنگیزیان بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون میباشد. سعید چنگیزیان همسر الهام کردا: سعید چنگیزیان بازیگر سریال گاهی به پشت سر نگاه کن متولد ۱۳۵۶ در سمنان است. وی فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه سینما و تئاتر است.

سحر ولدبیگی

نیما فلاح و سحر ولدبیگی

بدن نرم و نوع بازی نیما فلاح او را از سایر بازیگران متمایز می کند و همین موضوع باعث شد تا در مجموعه های طنزی چون ساعت خوش، جنگ ۷۷ و ببخشید شما به خوبی بدرخشد و مدیری را از خود راضی نگه دارد. 

هرچند که سحر ولدبیگی نیز تا مدت ها در مجموعه های مدیری حضور داشت و به طنزهای پاورچین و نقطه چین جذابیت بسیار می بخشید و این روز ها به دورهمیِ مدیری بازگشته است. ازدواج این زوج دوست داشتنی چند وقت پیش ۱۶ ساله شده و یکی از خوشبخت ترین های لیست ما هستند.

سحر ولدبیگی

بازیگرانی که زن و شوهرند جعفری در کنار بازیگری، طرفداری از تیم محبوبش را فراموش نکرده و همواره و در موقعیت های مختلف استقلالی بودنش را به همه یادآوری می کند. او که در کنار ریما رامین‎فر زوج محبوبی را تشکیل داده است، در فیلم هایی چون قاعده تصادف، نفوذی، بی پولی و مکس نیز بازی کرده است.

گوهر خیراندیش | با آمپول هوا می خواستند من را خلاص کنند

رامین فر نیز با بازی در مجموعه پایتخت طرفداران بسیاری به دست آورده و این روزها همه منتظرند تا دومین مجموعه پایتخت را در ایام نوروز مشاهده کنند. رامین فر که مادر یک پسر ۱۰ ساله به نام آیین است، برای حضور در مجموعه پایتخت فرزندش را برای مدتی تنها گذاشته و تلاش کرد تا بار دیگر اثری درخور از خود ارائه دهد که این تلاش ها در “ابد و یک روز” به ثمر نشست.

سحر ولدبیگی (متولد ۱ تیر ۱۳۵۵، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی دختر مسعود ولدبیگی است. وی دارای مدرک دیپلم اداری بازرگانی از هنرستان شهید مدرس است. سحر ولدبیگی یک دوره بازیگری را در کارگاه آزاد بازیگری گذراند و پس از بازی در چند مجموعه تلویزیونی، با سریال «دختران» شناخته شد.

 

مصاحبه با سحر ولدبیگی و نیما فلاح:

چطور به این نتیجه رسیدید که زوج مناسبی برای یکدیگر هستید؟

 سحر ولد بیگی: درواقع سر سریال «پسرخاله ها» بود که با هم آشنا شدیم. بعد از آن باز هم در کارهای مختلفی کنار هم بازی کردیم و بیشتر با هم آشنا شدیم، به نقاط مشترک و سلیقه های هم پی بردیم و رفته رفته هفته ای یکبار دیدن مان تبدیل به دو بار و بیشتر شد و یکدفعه گفتیم چرا اصلا همیشه با هم نباشیم!؟ اولین کار مشترک مان بعد از نامزدی، سریال «دختران » بود.

 

نیما فلاح: دوران نامزدی بسیار مهم است. شما را آماده می کند تا به طرف مقابل خود نزدیک تر شوید، خلق و خوی همدیگر را بشناسید تا بعد از ازدواج وقتی قرار است در کنار هم زیر یک سقف پا بگذارید، با شناخت کامل تر و دقیق تری آماده پذیرش مسئولیت های جدید باشید.

سحر ولدبیگی: من هم با نیما موافق هستم. دوران نامزدی زمانی است که نه تنها خودتان بلکه خانواده های هر دو طرف هم بیشتر با هم آشنا می شوند، هم عروس و داماد از خانواده طرف مقابل شناخت بهتری پیدا می کنند و این معاشرت ها و نشست های دورهمی باعث می شود، ذره ذره همدیگر را بشناسید. درواقع در همان دورهمی ها و معاشرت های کنار خانواده به طرز تفکر و نوع نگرش هم پی می برید و متوجه می شوید. این آدم مناسب شما هست یا خیر؟ البته این را هم بگویم که همه چیز در مورد شناخت همدیگر به دوران نامزدی ختم نمی شود و شما بعد از رفتن زیر یک سقف و تشکیل زندگی مشترک هم با اتفاقات و شرایطی رو به رو می شوید که باعث شناخت بیشتر و بهتر می شود. اما آن شناخت اولیه به شما این امکان را می دهد که تحلیل های بهتر و درست تری از همسرتان در زمان های مختلف داشته باشید. مثلا اگر شما بدانید چه چیزهایی باعث دلخوری همسرتان می شود وقتی در طول ازدواج اتفاقی افتاد که همسرتان دلخور شد، ویژگی های او را می دانید و این به شما کمک می کند تا رنجش و دلخوری بیشتر نشود.

سحر ولدبیگی

شما عصبانی هم می شوید؟

سحر ولدبیگی: البته خیلی خیلی خیلی کم پیش می آید که نیما عصبانی شود!

نیما فلاح: راستش گاهی آدم سعی می کند مسائل را درون خودش بریزد و عنوان نکند و به خودش می گوید چه لزومی دارد این را به همسرم بگویم!؟ اما واقعیت امر این است که وقتی شما ماجرا را با همسرتان در میان می گذارید، دونفری به آن فکر می کنید و به جای درون خودتان ریختن، از همفکری همسرتان برای پیداکردن راه حل استفاده می کنید.

جشن کریسمس لاکچری دختر علی دایی در لندن | دنیز دایی در لندن چه می کند

سحر ولدبیگی: من معتقدم باید به همسرتان به چشم یک دوست نگاه کنید و در کنار همسر بودن، بهترین دوست هم نیز باشید. گاهی شاید همسرتان شما را قضاوت کند اما شما به دوستی نیاز دارید که بدون قضاوت، پای حرف های شما بنشیند. در این حالت شما مطمئن هستید که او گوشی شنواست که در آن لحظه یا حتی بعدها نمی خواهد شما را سرزنش کند.

نیما فلاح: من قبلا همه چیز را در خودم نگه می داشتم و برای خودم تحلیل می کردم، اما به مرور از سحر، حاضرجوابی را یاد گرفتم. اوایل می گفتم این که سحر در همان لحظه چیزی را که به ذهنش می رسید را عنوان می کند، می تواند باعث ایجاد مشکل شود اما بعد دیدم این حس همان لحظه است که عنوان می شود. اگرچه حالا هم آدم حاضرجوابی نیستم اما چیزی را در خودم نگه نمی دارم

سحر ولدبیگی

معمولا سر چه مسائلی با یکدیگر جروبحث می کنید؟

سحر ولدبیگی: راستش ما جروبحث نمی کنیم. فقط ممکن است در مواردی از هم دلخور شویم!

نیما فلاح: جروبحث که نه، اما بحث می کنیم، آن هم با این توضیح که صدای مان از یک تن خاص بالاتر نمی رود!

سحر ولدبیگی: نیما همیشه می گوید، فاصله من و تو یک وجب است، صدایت را به اندازه همین یک وجب بالا ببر…! یادم هست سال ها پیش زمانی که ازدواج نکرده بودم و نیما را نمی شناختم، با دیدن سریال «خانه سبز» و مرحوم شکیبایی در آن کار، همیشه این بخش از دیالوگ ها برایم جالب بود که ایشان می گفت «در خانه ما قهر وجود ندارد». من و نیما هم، همیشه در هر موردی که لازم باشد حرف می زنیم و اگر چیزی دلخور و اذیت مان کرده، به آرامی درباره آن بحث می کنیم، ممکن است به نتیجه برسد و ممکن است نظرات مان آنقدر متفاوت باشد که در آن روز به نتیجه نرسیم که در این حالت می گذاریم دو روز بگذرد و بعد از این که ماجرا را برای خودمان تحلیل کردیم، می بینیم که نظرمان عوض شده و طرف مقابل مان درست می گفته است.

 

مجموعه تلویزیونی سحر ولدبیگی:

- دورهمی (مهران مدیری - ۱۳۹۶) 

- آرماندو     (احسان عبدی پور- ۱۳۹۶)  

- قرعه     (برزو نیک نژاد - ۱۳۹۴)

- در حاشیه    (مهران مدیری - ۱۳۹۳) 

- باغ سرهنگ    (فلورا سام - ۱۳۹۲)

- آب‌پریا     (مرضیه برومند)

- مسیر انحرافی     (بهرنگ توفیقی - ۱۳۹۱)

- دارا و ندار     (مسعود ده‌نمکی - ۱۳۸۸)

- گمشده (راما قویدل - ۱۳۸۸) 

- ماه عسل    ( شاهد احمدلو )  

- غیر محرمانه     (مسعود رسام - ۱۳۸۷ )   

بلندگوهای افسانه‌ای     (محمد رحمانیان)

- چارخونه     (سروش صحت - ۱۳۸۶)

- زندگی به شرط خنده     ( مهدی مظلومی - ۸۵–۱۳۸۴)   

- نقطه چین     (مهران مدیری - ۸۳–۱۳۸۲  ) 

- رانت‌خوار کوچک     (حسین سهیلی‌زاده - ۱۳۸۲ )

- پاورچین     (مهران مدیری - ۸۲–۱۳۸۱ )

- پشت کنکوری‌ها     ( پریسا بخت‌آور - ۱۳۸۱)   

- دختران (۱۳۸۰)        

- پسرخاله‌ها ( ۱۳۷۹)        

- عروسکی قلیدون ( ۱۳۷۸)        

- قصه‌های شهرک        

- ب مثل بهار  (۱۳۷۷)      

- سلام زندگی ( ۱۳۷۵)        

فیلم سینمایی سحر ولدبیگی:

- مجرد ۴۰ ساله (۱۳۹۳)

- شهر موشها ۲ (۱۳۹۳)

- یک فراری از بگبو (۱۳۹۰)

- خاله سوسکه (۱۳۸۸)

- اگه می تونی منو بکش (۱۳۸۶)

- اگه می‌تونی منو بگیر (۱۳۸۵)

- قلقلک (۱۳۸۴)

- ازدواج غیابی (۱۳۷۹)

ویدیویی خانگی سحر ولدبیگی:

- دامادی به نام صفر (۱۳۸۹)

- رالی ایرانی (۱۳۹۱)

- شوخی کردم مهران مدیری (۱۳۹۲)

- سیگنال موجود است مهدی مظلومی (۱۳۹۴)

- عطسه مهران مدیری (۱۳۹۴)

تله فیلم سحر ولدبیگی:

- من پلیس نیستم (۱۳۹۰)

- چشماتو ببند (۱۳۸۹)

- کادوی در به در (۱۳۸۸)

- فرشته نزدیک است (۱۳۸۸)

- سکه‌های شانس (۱۳۸۸)

- قاتلین پیرمرد (۱۳۸۷)

سایر آثار سحر ولد بیگی:

- هدف اصلی (سینمایی)

- ازدواج محرمانه

- اگه می تونی منو بکش (۱۳۸۶)

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

 • ناشناس
  0

  خیلی هم زیباست ونشان از اعتمادبنفس بالای ایشون

 • ناشناس
  0

  به آبجی خودت هم میگی داغون

 • ناشناس
  10

  اییی چقدر زشته

  • ناشناس
   1

   چرا نوشتین پیر وداغون اولا ایشون امسال پدرشون رو از دست دادند دوما مثل بقیه هنرپیشه ها صورتهاشون رو با ژل و چربی پر نکردن خیلی هم هردوشون فوق العاده هستند و دوست داشتنی

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه