مژده لواسانی | ازدواج مژده لواسانی

شرایط ازدواج مژده لواسانی فاش شد | جزئیات

شرایط ازدواج مژده لواسانی فاش شد | جزئیات
کدخبر : 32921

صحبت های مژده لواسانی در مورد ازدواج خبرساز شد

به گزارش رصداقتصادی : مژده لواسانی بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است . مژده لواسانی در سریال های مختلف ایفای نقش کرده است . در ادامه جزئیاتی از مصاحبه مژده لواسانی در مورد ازدواج را می خوانید.  

مدتی قبل به دوستی گفتم من اگر بخواهم روزی ازدواج کنم ، دوست دارم با همه توانم یعنی صد در صد مژده لواسانی وارد زندگی شوم و در زندگی کم نگذارم اما خب فعلا چنین چیزی را در خودم نمی بینم به همین خاطر تا ایجاد کامل این حس ، صبر می کنم . 

 

جشن تولد سی و دو سالگی مژده لواسانی

مژده لواسانی مجری مشهور برنامه های تلویزیونی که از سه سالگی فعالیت رسانه ای خود را با برنامه سلام کوچولو، آغاز کرده و در طی این سالها اجرای برنامه ای مختلفی همچون عصر خانواده، کافه سوال، شب آرام، روبه راه، بسته پیشنهادی و ...را بر عهده داشت تولد سی و دو سالگی خود را جشن گرفت.

این مجری مشهور خانم، متولد 20 آبان 1368 در تهران است و امروز همزمان با سالروز تولد خود دل نوشته ای را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

مژده لواسانی با انتشار عکس زیر در اینستاگرام خود نوشت:

به وقت شبِ ٢٠ آبانِ ١٤٠٠

حالا دو سال از تولد سی سالگی ام میگذرد

از سی سالگی، مژده ی دیگری شده ام. این مژده با همه ی سالهای قبل از ٣٠ سالگی اش فرق دارد اما راستش را بخواهید، بیشتر دوستش دارم.

قدری آرام تر، بسیار صبور تر. دیگر سخت دلبسته ی چیزی میشود و آسان تر دل میبُرد. می گذارد و می گذرد و قدر آن یارانِ جانی را که با او در این گذار و گذرها، هم راهند را بیشتر می داند و دلش قرص است به بودنشان که نارفیق نیستند و میشود در هوای اعتمادشان زندگی کرد.

حالا با جهانش به صلح رسیده است. حالا شاید خنده هایش کمتر باشد اما عمیق تر است و دلخوشی هایش کوچکتر و ساده تر. مثلاً دلخوش است به لحظه به همین لحظه که ممکن است کسی این متن را بخواند و ساده و صمیمی و صادقانه بگوید:

تولدت مبارک! 

تکمله:عکس، خاطره ی اولین غافلگیری امسال در اواخر مهر ماه است. به کوشش نرگس زیبا و عزیزم که حکم خواهر کوچیکه را دارد در قلبم و همسر مهربانش... 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی