مبلغ جدید یارانه فاش شد + سند

کدخبر : 14769

یارانه نقدی در سال 1400 چقدر خواهد بود ؟

یارانه انواع مختلفی دارد . یارانه نقدی چندین سال است با مبلغ 45500 تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود . یارانه معیشتی نیز امسال به این یارانه برای کمک به مردم در اقتصاد کرونایی اضافه شده است . جزئیات افزایش یارانه را در ادامه مشاهده می کنید . 

 

94d26499-8029-412b-a7a5-618bbd739c02

 

 

افزایش یارانه در سال 1400 

محسن علیزاده با تاکید بر افزایش یارانه نقدی در کشور گفت: یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی چندین سال است که نیاز خانوار را جواب نمی دهد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: اینکه چرا دولت عزمی برای افزایش این یارانه نقدی ندارد باید مورد سوال قرار گیرد.

 


خبرجنجالی : دارا حیایی و همسرش + بیوگرافی و عکس خصوصی


 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: به نظر می رسد دولت مردان خیلی راغب هستند تا همین میزان از یارانه مردم را قطع کنند و اما از تبعات اجتماعی آن بیم دارند.

وی تاکید کرد: دولت می تواند با صرفه جویی در بسیاری از هزینه ها چندین برابر یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی را به مردم پرداخت کند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: با این حال دولت همیشه به دنبال این است که خودش را بزرگتر و فربه تر کند و به نوعی برای خود هزینه های جدید درست کند که این مسئله به هیچ وجه قابل قبول نیست.

وی تاکید کرد: پرداخت ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان یارانه نقدی به مردم به هیچ وجه قابل قبول ما نیست.

این نماینده مجلس گفت: زمانی دولت با این محاسبه که مردم می توانند ۵۵۰۰ تومان از ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان یارانه را صرف خرید نان کنند، اما در حال حاضر قیمت یک نان ۳ هزار تومان است بنابراین مسلم است که ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان یارانه نقدی پاسخگوی نیاز مردم نیست.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا نمایندگان برای افزایش یارانه نقدی طرحی خواهند داشت یا خیر؟ گفت: این مسئله حتما باید در برنامه دولت باشد، اما تمام تلاش ما این است که در بودجه سال آینده این مسئله را ببینیم، اما قطعاً منابع درآمدی آن هم باید از سوی دولت تعریف شده باشد.

 

 

منبع : موج 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: