کدخبر : 10369

ریحانه عامری دختر توسط پدرش در کرمان با ضربات تبر کشته شد و قتلی مشابه رومینا اشرفی این بار در کرمان تکرار شد.

ریحانه عامری دختر کرمانی توسط پدرش به قتل رسید . ریحانه عامری را پدرش با تبر کشت . جنازه ریحانه عامری را از صبح امروز سه شنبه 28 خرداد ماه خبری مبنی بر قتل دختر جوانی به نام  ریحانه عامری  منتشر شد که معاونت اجتماعی پلیس استان کرمان در خصوص این پرونده خبر قتل ریحانه عامری را تایید و درباره جزئیات پرونده اعلام کرد که تحقیقات در حال بررسی است و بیان جزئیات آن به دستور مقام قضایی اعلام خواهد شد.

 

 

 
 

ماجرای قتل ریحانه عامری در کرمان

صبح روز دوشنبه 26 خرداد ماه امسال خواهر  ریحانه عامری  برای دیدن خانواده اش به خانه پدری اش در کرمان می رود، این دختر وقتی وارد خانه شد، هیچ یک از اهالی خانه داخل خانه نبودند و در اتاق ریحانه نیز بسته بود.

 

دختر جوان در خانه منتظر بازگشت پدر و مادر و خواهر بود که متوجه جابه جا شدن قالی های داخل خانه می شود و آنها را شروع به مرتب کردن می کند .

 

 

خبرداغ : ماجرای قتل ریحانه عامری توسط پدرش با تبر چیست ؟ + فیلم دیده نشده

 

 

خواهر ریحانه عامری  در انتظار اهالی خانه بود که پدرش با چهره ای آشفته و لباس های بهم ریخته وارد خانه شد و بدون اینکه حرفی بزند به اتاقش رفت و دوباره از خانه خارج شد.

 

دقایقی بعد از رفتن  پدر ریحانه عامری ، مادر ریحانه که برای تعویض پلاک خودرویش از خانه خارج شده به خانه بازگشت.

 

مادر جوان وقتی متوجه می شود ریحانه داخل خانه نبوده متعجب می شود و به دختر دیگرش می گوید که شب گذشته  ریحانه  ساعت 23:30 به خانه بازگشت و پدرش با او جروبحث کرد و ریحانه به اتاقش رفت و پدرش تهدید کرد که یک روز ریحانه را می کشد.

 

 

 

کسی در خانه فکر نمی کرد جنایتی رقم خورده باشد اما دلشوره عجیبی در دل دختر و مادر خانواده افتاده بود به همین خاطر هر 2 تصمیم به باز کردن در اتاق ریحانه گرفتند.

 

در  اتاق ریحانه عامری  باز شد، داخل اتاق بهم ریخته شده بود و همه لباس های دختر 22 ساله وسط اتاق بود، مادر و  خواهر ریحانه عامری  شروع به مرتب کردن اتاق می کنند که در بین لباس ها احساس خیس بودن لباس ها می کنند که با نگرانی لباس ها را کنار می زنند و متوجه می شوند وسط اتاق پر از خون است.

 

پلیس کرمان در خانه ریحانه عامری

مادر و خواهر ریحانه عامری  با دیدن این صحنه هولناک با پلیس تماس می گیرند و خیلی زود تیم های پلیسی در محل حاضر می شوند و در تحقیقات ابتدایی مشخص می شود مسیر خون تا کنار خودرو رفته است و فرضیه قتل پیش روی ماموران قرار گرفت.

 

 

خبرداغ : فیلم خصوصی ریحانه عامری و عشقش لورفت + فیلم و عکس دیده نشده

 

نبود یکی از تبرهای  پدر ریحانه عامری  فرضیه قتل این دختر 22 ساله با تبر را پررنگ تر می کند و ماموران موبایل پدر ریحانه عامری را ردیابی می کنند و مشخص می شود وی در بیابان های  روستای اختیار آباد  بوده که در همین حین پدر وارد خانه می شود.

 

سکوت پدر ریحانه عامری به قتل دخترش

پدر ریحانه عامری وقتی وارد خانه شد، سراسیمه بود و سکوت کرده بود، پلیس و مردم به دنبال سرنخی از ریحانه عامری بودند و این در حالی بود که صندوق عقب خودروی پدر ریحانه عامری و پلاک خودرویش خون آلود بود.

 

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه ساعت 11 شامگاه دوشنبه  پدر ریحانه عامری  سکوتش را شکست و ادعا کرد دخترش را با ضربات تبر به قتل رسانده و او را به بیابان های روستای اختیارآباد در اطراف کرمان منتقل کرده است.

 

مرگ ریحانه به خاطر خونریزی زیاد

پدر ریحانه عامری به قتل دخترش اعتراف کرد و مادر ریحانه با شنیدن این خبر حالش بد شد و به بیمارستان منتقل شد و ماموران وقتی به بیابان های اطراف روستای اختیار آباد رفتند با جسد خونین این دختر 22 ساله که با تبر به قتل رسیده بود روبرو شدند.

گفته می شود ریحانه تا ساعت 21 زنده بوده و به خاطر خونریزی زیاد به کام مرگ فرو رفته است.

 

جهت مشاهده فیلم های جنجالی ریحانه عامری اینجا کلیک کنید .... 

 

پلیس کرمان چه گفت؟

معاونت اجتماعی پلیس  کرمان  در خصوص پرونده  ریحانه عامری  با تایید قتل وی اعلام کرد که تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد و جزئیات آن در صورت دستور مقام قضایی اعلام خواهد شد.

 

منبع : رکنا 

 

 

تکمیلی // 

پلیس کرمان: خبر قتل دختر کرمانی با تبر صحت ندارد؛ قتل با میله آهنی بود! 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان:

۲۶خردادماه اختلاف خانوادگی پدر و دختر و عصبانیت پدر موجب قتل دختر جوان شد.

در این حادثه، میله آهنی که توسط پدر و در عصبانیت پرتاب می شود با سر دختر برخورد کرده و موجب مرگ وی می شود/ ایرنا

 

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ‍‍‍
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   روی خط رسانه
   بانک و بیمه
   اقتصاد کلان و بودجه
   صنعت و انرژی
   بورس و بازار سهام
   طلا و ارز
   بازار مسکن و راه
   بازار خودرو
   اجتماعی