کدخبر : 14652

من کیسه بوکس سینما شده ام.

سحر قریشی بازیگر جنجالی سینما و تلوزیون ایران است . سحر قریشی در سریال دلنوازان چهره شد . حاشیه های سحر قریشی از کار های او بیشتر بوده است . سحر قریشی در فیلم های سینمایی زیادی نیز ایفای نقش کرده است . عکس خانم بازیگر با حلقه را در ادامه می بینید . 

 

94-10-1gh2698

 
 

سحر قریشی  در یک گفت و گوی دوستانه در خصوص  امیر تتلو  و شعر و آهنگی که برای او خوانده است، گفت که این یک ادعا است؛ من دیگر از این اتفاقات سر شده ام . دوباره بروم شکایت کنم که چه اتفاقی می افتد. در این چند وقت اخیر من زیاد به دادسرای رسانه مراجعه کرده ام که البته نمی خواهم در این باره توضیحی دهم.

سحر قریشی (2)

 

دسته ای از مردم برای لایک گرفتن این حواشی را در فضای مجازی منتشر می کنند و ما را دچار بحران می کنند. اخیرا حرفی در مورد من گفته اند که اصلا در مرام سحر قریشی نیست. من اهل ضعیف کشی نیستم.

 

 

 

هرچه معروف می شوی محدودتر می شوی و دشمنانت بیشتر می شود. من اخیرا خیلی مراعات نکردم و قرنطینه بر من فشار آورد و باعث شد خیلی هوشمندانه رفتار نکنم و حواشی برای من به وجود آورد. من کیسه بوکس سینما شده ام.

 

سحر قریشی

 

سحر قریشی  متولد ۱۳۶۶ است. اولین کار بازیگری  سحر قریشی  بازی در فیلم «لج و لجبازی» به کارگردانی سید مهدی برقعی بود. این  بازیگر  در بازی در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

 

سحر قریشی

 

سحر قریشی  تنها یک برادر دارد. رنگ های مورد علاقه این  بازیگر  مشکی، آبی و قرمز است.  سحر قریشی  دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی میکند. برای  سحر قریشی  نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد

 

بیوگرافی سحر قریشی:  

زمینه فعالیت: سینما، تلویزیون

تولد: ۶ دی ۱۳۶۶

۲۷ دسامبر ۱۹۸۷ 

تهران، ایران

محل زندگی: تهران

ملیت: ایران

پیشه: بازیگری مدلینگ

سال‌های فعالیت:  از ۱۳۸۸ تاکنون 

همسر اول سحر قریشی: مهران اخوان ذاکری

همسر دوم سحر قریشی: امید علومی

 

بیوگرافی کامل سحر قریشی:

سحر قریشی متولد ۱۳۶۶ است. سحر قریشی تنها یک برادر دارد. رنگ های مورد علاقه سحر قریشی مشکی، آبی و قرمز است. سحر قریشی دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی میکند. برای سحر قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد.

 

سحر قریشی حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد. بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید، اولین کار بازیگری سحر قریشی بازی در فیلم «لج و لجبازی» به کارگردانی سید مهدی برقعی بود.

 

 

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه