کدخبر : 15371

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | پنجشنبه 6 آذر | 99/9/6

 

 

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | پنجشنبه 6 آذر | 99/9/6

 

 

خبرداغ : نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | جمعه 7 آذر | 99/9/7

 


خبرداغ : خواستگاری تهی از ریحانه پارسا فاش شد + عکس

 

 

قیمت دلار امروز 6 آذر 99 چقدر شد؟ / سقوط دلار به کانال 24 هزار تومان

دلار در آخرین روز هفته طبق انتظار عمل کرد و با تداوم ارزانی آن، قیمت این ارز در بازار به ۲۴۷۰۰ تومان رسید. در صرافی ملی نیز قیمت دلار امروز به ۲۴۷۵۰ تومان رسید. نرخ خرید آن نیز در صرافی ملی به ۲۳۵۵۰ تومان کاهش یافته است.

 

دیروز قیمت دلار صرافی ملی ۲۴۹۷۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۲۵۰۵۰ تومان بود که تجارت‌نیوز پیش‌بینی کرده بود امروز قیمت دلار در بازار آزاد هم به کانال 24 هزار تومان سقوط کند.

در امروز دلار در آخرین روز هفته طبق انتظار عمل کرد و با تداوم ارزانی آن، قیمت این ارز در بازار به 24700 تومان رسید. در صرافی ملی نیز قیمت دلار امروز به 24750 تومان رسید. نرخ خرید آن نیز در صرافی ملی به 23550 تومان کاهش یافته است. // تجارت نیوز 

 


خبرداغ : ویدیوی لورفته از رقص بد حجاب سحر قریشی جنجالی شد + فیلم لورفته


 

 

پیش‌بینی قیمت دلار فردا 6 آذر 99 / عقبگرد احتمالی دلار به کانال 24 هزار تومان

قیمت دلار صرافی ملی امروز به ۲۴۹۷۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۲۵۰۵۰ تومان رسیده است. این دو نرخ روز گذشته به ترتیب ۲۵۰۵۰ و ۲۵۲۰۰ تومان بود. اما فردا ممکن است نرخ دلار چقدر شود؟

 

 کاهش سرعت تورم ماهانه، پیش‌بینی ارزانی طلا، جدی‌تر شدن اخبار مربوط به واکسن کرونا و جدی‌تر شدن بازگشت آمریکا به برجام هرکدام سیگنال‌هایی برای بازار ارز هستند که پیش‌بینی روند آن را نزولی ترسیم می‌کنند.

درباره بازگشت آمریکا به برجام اظهارات باراک اوباما قابل توجه است. باراک اوباما گفته است: بایدن به سرعت به توافق هسته‌ای ایران برمی‌گردد. احتمال برگشت سریع بایدن به برجام درحالیست که برخی کارشناسان از جمله امیرحسین نام‌آور ریزش قیمت دلار تا ۱۸ هزار تومان را متاثر از اتفاقات سیاسی مثل بازگشت آمریکا به برجام پیش‌بینی می‌کنند.

از سوی دیگر امروز حسن روحانی، رئیس جمهور گفته است: ایران و آمریکا هر دو می‌توانند تصمیم بگیرند و اعلام کنند که به شرایط ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ برمی‌گردند هم ما برمی‌گردیم و این می‌تواند راه‌حل بزرگی برای بسیاری از مسایل و مشکلات باشد و مسیر و شرایط را کاملاً تغییر دهد و سپس می‌توان مراحل بعدی را در بخش‌های مختلف ادامه داد.

درباره واکسن کرونا هم امروز وزیر بهداشت با بیان اینکه یکی از واکسن‌های ایران اجازه تست روی انسان را گرفت، گفت: نهایتا بین ۴۱ تا ۴۲ میلیون دوز واکسن را برای ۲۰ تا ۲۱ میلیون نفر از جمعیت‌مان داریم تدارک می‌بینیم؛ واکسن کووید-۱۹ دو دوزه است و باید در دو مرتبه تزریق کرد.

ابراهیم محمدولی، رئیس اتحادیه طلا و جواهر هم در گفتگوی امروز خود با تجارت‌نیوز روند بازار طلا در فردا را نزولی پیش‌بینی کرده است. / تجارت نیوز 

 

 

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 6 آذر 99 / قیمت سکه دوباره ارزان شد

 

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: با روند فعلی قیمت دلار انتظاری جز کاهش قیمت طلا و سکه را نداریم. با محدودیت‌های اخیر کرونایی چنانچه حادثه‌ای رخ ندهد کاهش قیمت طلا ادامه‌دار است. فعلا با تدوام کاهش طلا تقاضایی هم برای خرید طلا نیست.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار امروز در بازار ایران دوباره کاهش یافت. طبق اعلام کانون صرافان قیمت دلار امروز در مقایسه با روز گذشته حدود 200 تومان افت کرد و با قیمت 25 هزار و 300 تومان معامله شد.

همچنین انس جهانی طلا هم با نوسان اندکی روند افزایشی گرفت که به گفته فعالان بازار میزان این افزایش چندان بالا نبوده است. انس جهانی طلا هم با یک دلار افزایش در بازارهای جهانی با قیمت یک هزار و 810 دلار ثبت شد. با کاهش قیمت دلار قیمت طلا هم در بازار ایران 12 هزار تومان ارزان شد.

 آینده طلا چه می‌شود؟

به گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران علت افت قیمت طلا، کاهش قیمت دلار است. با تولید انبوه واکسن کرونا قیمت طلا ارزان می‌شود. البته کاهش قیمت طلا مستلزم کاهش قیمت دلار است و از این پس نوسان افزایشی و کاهشی قیمت طلا آزاردهنده نیست.

ابراهیم محمدولی به تجارت‌نیوز گفت: با روند فعلی قیمت دلار انتظاری جز کاهش قیمت طلا و سکه را نداریم. با محدودیت‌های اخیر کرونایی چنانچه حادثه‌ای رخ ندهد کاهش قیمت طلا ادامه‌دار است. فعلا با تدوام کاهش طلا تقاضایی هم برای خرید طلا نیست.

روز گذشته نادر بذرافشان، دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران هم نسبت به ادامه کاهش قیمت طلا گفته بود: «به نظر می‌رسد با تولید انبوه واکسن کرونا روند نزولی قیمت انس جهانی بیشتر شود.»

قیمت سکه چقدر ارزان شد؟

محمدولی در ادامه با اشاره به قیمت انواع سکه اظهار کرد: قیمت طلای 18 عیار با کاهش 12 هزار تومانی نسبت به دیروز با نرخ یک میلیون و 52 هزار تومان معامله شد. سکه طرح جدید نسبت به دیروز با افت 350 هزار تومانی با قیمت 11 میلیون و 100 هزار تومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه هم با کاهش 150 هزار تومانی با قیمت شش میلیون تومان داد و ستد شد.

ربع سکه هم با افت 100 هزار تومانی با قیمت چهار میلیون و 50 هزار تومان معامله شد و سکه گرمی با 50 تومان کاهش با قیمت دو میلیون و 400 هزار تومان فروخته شد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه