کدخبر : 15609

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو در روز جمعه 14 آذر را با ما دنبال کنید .... ......

 

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | جمعه 14 آذر | 99/9/14

 

 

 

خبرداغ : نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | شنبه 15 آذر | 99/9/15

 

 

نرخ ارز صرافی ملی امروز جمعه 14 آذر

نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز جمعه نیز اعلام شد که نسبت به دیروز تغییری نداشت و قیمت دلار در رقم ۲۵ هزار و ۴۷۰ تومان ثابت ماند.

امروز جمعه 14 آذر نرخ ارز در صرافی ملی همانند روزهای گذشته اعلام شد.

بر این اساس قیمت دلار برای فروش در صرافی ملی، 25470 تومان اعلام شد. نرخ خرید دلار در این صرافی نیز 24470 تومان تعیین شد.

قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی 30900 تومان اعلام شده؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی 29900 قیمت خورده است.

 


خبرداغ : اولین عکس قاتل محسن فخری زاده منتشر شد + عکس


 

قیمت‌های بازار طلا و سکه در آخرین روز هفته / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/9/13

قیمت طلا و سکه امروز، با پیروی از رشد بهای طلای جهانی، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به دوازده میلیون و ۱۹۹ هزار تومان رسید.

 قیمت طلا در معاملات روز پنج‌شنبه تحت تاثیر ضعیف شدن ارزش دلار با امیدواری به عرضه انبوه واکسن کووید۱۹ به بالاترین حد در بیش از یک هفته گذشته صعود کرد.

 بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری با ۰.۲ درصد افزایش، به ۱۸۳۵ دلار و ۳۷ سنت رسید.

در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۵ درصد افزایش، به ۱۸۳۸ دلار و ۶۰ سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز گذشته با ۰.۶ درصد افزایش، در ۱۸۳۰ دلار و ۲۰ سنت بسته شده بود.

خوشبینی نسبت به اقدامات محرک مالی و پیشرفت در ساخت واکسن به نفع دارایی‌های پرریسک بوده و باعث افت ارزش دلار آمریکا به پایین‌ترین حد در دو سال و نیم گذشته شده است.

جمهوری‌خواهان و دموکرات‌های کنگره آمریکا نتوانسته‌اند درباره بسته کمک مالی جدید به توافق برسند با این حال سیگنال‌های اولیه از پیشنهاد هر دو گروه برای بسته ۹۰۸ میلیارد دلار ممکن است به عنوان یک ابزار مذاکره پیش برده شود.

به گفته مایکل لانگفورد، مدیر اجرایی شرکت مشاوره ایرگاید، مذاکرات پیرامون بسته کمک مالی به خصوص توافق نمایندگان هر دو حزب بر سر یک گزینه، از قیمت طلا پشتیبانی و دلار آمریکا را ضعیف خواهد کرد. همچنین اخبار مثبت پیرامون کووید۱۹ تاثیر محدودی روی قیمت طلا خواهد داشت زیرا عمده خوشبینی مذکور از سوی بازارها به حساب آورده شده است.

بر اساس گزارش رویترز، کارشناسان سلامت در آمریکا از تایید اضطراری واکسن شرکت فایزر توسط انگلیس که احتمالا با اقدام مشابه از سوی رگولاتورهای آمریکایی دنبال می‌شود، استقبال کردند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۳ درصد کاهش، به ۲۴ دلار و دو سنت رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰.۳ درصد کاهش، در ۱۰۱۱ دلار و ۴۷ سنت ایستاد. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰.۲ درصد افزایش، ۲۴۰۴ دلار و ۱۸ سنت معامله شد.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز ‌پنج‌شنبه 13 آذر ساعت 19، با 155 تومان کاهش نسبت به روز گذشته 25،486 تومان‌ معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز پنج‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم 25 هزار و 470 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 24 هزار و 470 تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز ‌پنج‌شنبه 13 آذر ساعت 19، با 40 تومان کاهش نسبت به روز گذشته 30،901 تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، 30 هزار و 900 تومان‌ اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 29 هزار و 900 تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت 19، قیمت سکه تمام طرح قدیم یازده میلیون و 200 هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید دوازده میلیون و 199 هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و 128 هزار و 200 تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، 6 میلیون و 200 هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب 4 میلیون و 200 هزار تومان و دو میلیون و 350 هزار تومان است. .// تجارت نیوز 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه